рейтинги
рейтинги
13 листопада, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
13 вересня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі
Максим Микитась

Народний депутат України VIII скликання, бізнесмен, президент державної корпорації "Укрбуд" (2010—2016). Одружений, виховує двох доньок.

Біографія

Максим Микитась народився в Прип'яті в 1980 році. Сім'я майбутнього політика працювала на Чорнобильській АЕС, а його дитинство було затьмарене катастрофою на атомній станції і подальшою евакуацією. У 1986 році Максим Микитась переїжджає в столицю, де закінчує школу і встпає в Київський економічний університет. Має диплом за спеціальністю «Фінанси і кредит». Максим Микитась має звання кандидата економічних наук. Також є магістром в галузі управління суспільного розвитку.

Кар'єра

Починає трудову діяльність у 2002 році. Максим Микитась працює економістом в проектах «Армянськ» і «Титан і Каборга». Також займає посаду в «Південтеплоенергомонтажі». Отримує посаду заступника голови правління «Київської ТЕЦ-6».

У кінці 2000-х Максим Микитась вирішує остаточно піти в будівельний бізнес. Керує підприємствами «Укрбудмонтаж» і «Київсоцбуд». У 2010 році стає головою корпорації «Укрбуд».

У 2014 році Микитась починає політичну діяльність і обирається до Київської ради, де представляв партію «Удар».

Досягнення

Максим Микитась стає народним депутатом України в 2014 році. Очолює найбільшу будівельну корпорацію України - «Укрбуд». Активно займається благодійністю. Нагороджений орденами імені Святого Миколи Чудотворця, Андрія Первозванного та багатьма іншими.

Чутки і скандали

Будівельний бізнес Максима Микитася тісно пов'язаний з різними скандалами і звинуваченнями в шахрайстві.

Серед найбільших суперечок навколо нардепа варто назвати скандал навколо комплексу «Сонячна Рів'єра». Тоді між забудовником і місцевими жителями спалахнув конфлікт, який привернув увагу численних ЗМІ. Жителі наполягали, що будівництво - незаконне, а будівля не дозволяє їм пройти до суспільного пляжу.

З'являлася інформація про скандал навколо ЖК «Перемога». Тоді було змінено цільове призначення будівництва, після чого «Укрбуд» був змушений вийти з проекту.

Також широкому загалу відомо про конфлікт навколо ЖК «Поділ Град», будівництво якого було призупинене за рішенням суду на підставі незаконності.

Статки і джерела доходів

Максим Микитась не приховує того факту, що є багатою людиною. Заявляв про річні доходи в розмірі 86 мільйонів гривень. Кошти були отримані за результатами діяльності його корпорації - “Укрбуд”. Також володіє фірмами "Інноваційний комфорт" і “Celestis Consulting”.

Також політик має дві ділянки землі і приватний будинок. Максим Микитась збирає коштовні годинники. Декларував 22 найменування виробів. Заявляв про наявність трьох авто преміум-класу.

Особисте життя і сім'я

Максим Микитась - син багатого батька. Батько політика Віктор Микитась є головою ради «Укренергомонтаж». Має звання почесного енергетика України. Нагороджений за активну участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

Нардеп перебуває у шлюбі. Виховує двох дочок.

Фото і відео
Дата народження
13 вересня 1980
Країна
Україна
Соц.мережі