Дата народження
18 травня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі
92
Наталія Королевська

Народний депутат України VIII скликання від Опозиційного блоку, член Комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Віце-президент Асоціації платників податків України. Заміжня, 3 дітей. 

Біографія

Наталія Королевська - уродженка маленького містечка Красний Луч (Луганська область). Отримала вищу освіту в Східноукраїнському університеті і є професійним менеджером.

Кар'єра

Починає працювати на початку 90-х. Наталія Королевська займає пости менеджера і фінансового директора в підприємствах «ЕТКО» і «Мета». Також працює в «МЕТА Компані». Займається модернізацією підприємства «Луганськхолод».

Наталія Королевська також стає членом Ради підприємців і директором Асоціації виробників Луганській області.

Досягнення

На початку 2000-х стає депутатом Луганської облради. Наталія Королевська стає членом парламенту в 2006 році. Представляє «Блок Юлії Тимошенко». Переобирається в парламент в 2007, 2012 роках. Займає крісло народного депутата і сьогодні.

У 2011 році Наталія Королевська засновує свою партію, пізніше названу «Україна - вперед».

У 2012 році була призначена міністром соціальної політики в кабінеті Миколи Азарова.

Чутки і скандали

У 2013 році нардепа звинувачували в підробці дипломів про вищу освіту. Було доведено, що її дипломи про вищу освіту - підробка. У тодішнього генпрокурора вимагали порушити кримінальну справу проти Королевської, але безуспішно.

Наталію Королевську звинувачують у сепаратизмі та співробітництві з «ДНР» і «ЛНР». У 2015 році була організована перевірка нардепа, яку звинувачували в фінансовій підтримці збройних формувань на сході країни.

Під час ходи, приуроченої до 9 травня в 2016 році, була облита зеленкою і заявляла про часткову втрату зору.

Статки і джерела доходів

До 2008 - 2009 років Наталія Королевська була визнана однією з найбагатших жінок України. Її статки оцінювалися в більш ніж 200 мільйонів доларів.

Однак із приходом в політику Королевська декларує доходи, що не перевищують 200 тисяч гривень на рік. Депутат також має будинок у Києві, кілька елітних авто і заощадження в банках, що не перевищують 3 тисяч доларів. Має готівку - понад 100 тисяч гривень, 27 тисяч доларів і 18 тисяч євро.

Особисте життя і сім'я

Наталія Королевська перебуває у шлюбі з Юрієм Солодом - також народним депутатом. Має синів Ростислава і Ярослава, дочку Марію.

Фото і відео


Дата народження
18 травня 1975
Країна
Україна
Соц.мережі