Дата народження
03 грудня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі
18
Олег Ляшко

Політик, журналіст, народний депутат України. Лідер Радикальної партії, одружений.

Біографія

Олег Валерійович Ляшко народився в Чернігові 3 грудня 1972 року. В середині 70-х його батьки розлучилися та віддали сина в дитячий будинок. Олег Ляшко мав непросте дитинство, за час якого змінив три місця утримання неповнолітніх.

Ляшко з дитинства був змушений працювати пастухом. Після школи вступив до технікуму, де вивчився на професійного тракториста.

На стику 80-х і 90-х років працював журналістом, займаючи посади в районних і сільських газетах. Згодом працював редактором трьох провінційних ЗМІ. У 2000 - 2006 роках обіймав посаду головного редактора видання «Свобода».

Досягнення

Політична кар'єра Олега Ляшка почалася в 2006 році. Тоді він став народним депутатом від БЮТ. У 2007 році знову був переобраний до Верховної Ради.

Третє обрання Олега Ляшка відбулося в 2012 році, коли він став членом сьомого за рахунком скликання ВР.

У 2014 році Ляшко несподівано для громадськості посів третє місце на виборах Президента, отримавши трохи більше 8% голосів виборців.

У листопаді того ж року увійшов до складу нового парламенту в складі власної Радикальної партії.

Чутки й скандали

Олег Ляшко двічі судимий. У 1994 році засуджений до чотирьох років позбавлення волі за розкрадання бюджетних коштів. Звільнений у 1995 році і пізніше домігся зняття судимості.

У 2001 році отримав два роки умовно за наклеп щодо віце-прем'єра Василя Дурдинця.

Олег Ляшко є фігурантом відео-скандалу, що спалахнув у 2010 році. Тоді був опублікований запис 1993 року, де Ляшко розповідає співробітникам СБУ про свій зв'язок з якимось «Борей», який займає високу урядову посаду. На плівці чоловік схожий на Олега Ляшко заявляв, що вступив в інтимний зв'язок з чиновником заради підвищення по службі.

Політик всіляко заперечував правдивість опублікованого запису та заявляв, що він підроблений з метою його дискредитації.

У 2012 році Олега Ляшко звинуватили в згвалтуванні неповнолітнього. У 2014 році стало відомо, що депутат намагався вивезти на відпочинок до Туреччини двох вихованців інтернату 12 і 14 років.

Статки та джерела доходів

Олег Ляшко задекларував доходи в розмірі 27 мільйонів гривень. У його власності знаходяться дві квартири в столиці України, офіс, а також шість земельних ділянок в Київській області. У декларації вказана колекція цінних монет, елітнні годинники і численні коштовності. Ляшко володіє авто Toyota Land Cruiser і Mazda CX-5.

Особисте життя і сім'я

З 2010 року перебуває у фактичному шлюбі з Росітою Сайранян. У 2018му партнери вступили в офіційний шлюб. Має доньку Владиславу, народжену у 2002 році.

Дата народження
03 грудня 1972
Країна
Україна
Соц.мережі