Дата народження
25 грудня 1967
Країна
Росія
Соц.мережі
16
Павло Клімкін

Український дипломат і державний діяч, міністр закордонних справ України з 19 червня 2014 року. Одружений, 2 дітей.

Біографія

Павло Клімкін народжений 25 грудня 1967 року у Курську (сучасна Росія). У 1991 році майбутній міністр отримав диплом Московського фізико-технічного інституту. Наступні два роки був співробітником Інституту електрозварювання у Києві.

Кар'єра


З 1993 по 1997 рр. працював у якості співробітника, а після зайняв пост секретаря Департаменту військового контролю при МЗС України.
Павло Клімкін продовжив службу у ранзі секретаря при посольстві України в Федеративній республіці Німеччина. З 2000 по 2002 роки обіймав посаду радника Департаменту економічного співробітництва при Міністерстві закордонних справ. Пізніше Павло Клімкін керував економічним співробітництвом між Україною та Європейським Союзом. 

Досягнення


Кар'єрний злет Павла Клімкіна почався в 2008 році, коли він став головою Департаменту МЗС України щодо співпраці з ЄС.
Вперше широка громадськість дізналася про Клімкіна в 2010 році, коли він став заступником глави зовнішньополітичного відомства.
З 2012 по 2014 Павло Клімкін був послом Києва столиці Німеччини - Берліні.
У 2014 році увійшов до Ради національної безпеки і оборони України.
Павло Клімкін обійняв посаду міністра закордонних справ України 19 червня 2014 року. Наступні два роки служив під керівництвом глави уряду Арсенія Яценюка.
14 квітня 2016 року продовжив роботу в якості лідера української міжнародної політики в Кабінеті Володимира Гройсмана.

Чутки та скандали


Павло Клімкін часто критикується російськими ЗМІ, яким оголосив повний бойкот у 2015 році. Міністр також заявив про бойкот таких всесвітньо відомих німецьких компаній, як Volkswagen і Adidas за ведення ними бізнесу в Криму, що викликало критику і несхвалення в соціальних мережах.
Павло Клімкін також був помічений у декількох скандалах в мережі мікроблогів Twitter, де дозволяв собі невтішні вислови на адресу деяких колег і політиків.
Широка громадськість не знає, що Клімкін є чоловіком дочки генерала російської армії Юрія Михайленко, у 2014 році був нагороджений медаллю «За повернення Криму».

Статки і джерела доходів


У податковій декларації Павла Клімкіна зазначено, що він є власником двох квартир у Києві, гаража та двох автомобілів. За 2017 рік Клімкін заробив на посаді 747 тисяч гривень. Міністр також зберігає майже 100 тисяч у валюті, що належить «третім особам».

Особисте життя


Павло Клімкін був одружений з Наталією Клімкіною. Від цього шлюбу залишилися двоє синів, які проживають з матір'ю в Нідерландах.
З 2015 році одружений на Марині Михайленко, що займає одну з керівних посад в Адміністрації Президента України.

Дата народження
25 грудня 1967
Країна
Росія
Соц.мережі