Країна
Україна
Соцмережі

Сергій Демедюк

Демедюк Сергій Васильович: колишній головний кіберполіцейський, який став заступником секретаря РНБО

Кар'єра

Сергій Демедюк у 2015 році очолив Департамент кіберполіції Національної поліції України. Має звання генерала поліції третього рангу (спеціальне звання вищого складу Національної поліції України введене у 2015 році).

Сергій Демедюк також є доцентом кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ та доцентом кафедри програмної інженерії та кібербезпеки Київського національного торгово-економічного університету.

21 жовтня 2019 року президент України Володимир Зеленський указом №765 / 2019 призначив Демедюка заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Сім'я

Сергій Демедюк одружений. Обраницю звуть Тетяна. Вона працює у Національній академії внутрішніх справ.

Подружжя має двох доньок: Дарину та Марину. Крім того, Сергій виховує пасинка - Юрія Сомка. Він служить у Національній гвардії.

Декларація

У жовтні 2019 року у статусі кандидата на посаду заступника секретаря РНБО Сергій Демидюк опублікував електронну декларацію за минулий рік.

У подружжя Демидюк у селі Красилівка (Київська область) є дві земельні ділянки загальною площею 4,5 тисячі квадратних метрів. У генерала поліції і його доньки (Дарини) є по одній квартирі в Києві - 99 і 55,7 кв.м.

На дружину нового заступника секретаря РНБО записані будинок (194,6 кв.м.) та гараж (91,5 кв.м.) у Красилові. Там же знаходиться недобудована господарська будівля (24,5 кв.м.), яка задекларована на Сергія.

Разом з дружиною Сергій Демидюк володіє автомобілем Audi Q5 2010 року випуску. Подружжя придбали машину у 2013 році за 269 тисяч гривень.

Загальний дохід поліцейського за 2018 рік склав 487 тисяч гривень. Його дружина заробила 386,6 тисячі гривень. Платня пасинка в Нацгвардії склала 184,6 тисячі гривень.

З грошових активів Сергій Демидюк задекларував тільки готівкові кошти дружини. У Тетяни є 210 тисяч гривень. У ексголови кіберполіції є два кредити на загальну суму 260 тисяч гривень.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=_FhKyO6S-G4 

Країна
Україна
Соцмережі