Дата народження
04 серпня 1953
Країна
Україна
Соц.мережі
12
Вадим Рабінович

Українсько-ізраїльський бізнесмен, політик, телеведучий. Народний депутат України, засновник партії «За життя». Одружений, троє дітей.

Біографія

Вадим Рабінович народився в 1953 році у Харкові. Там же закінчив школу й Автодорожній інститут. Був виключений з навчального зкладу за аморальну поведінку. Пізніше Рабінович в Інституті не відновився і диплом так і не отримав.

У 1980 році Вадим Рабінович був заарештований за звинуваченням у розкраданні соціалістичної власності. Пізніше звинувачення були зняті.

У 1984 році засуджений на 14 років тюремного ув'язнення за розкрадання в особливо великих розмірах. У 80-х Рабінович імітував психічні розлади, а пізніше був завербований КДБ.

З початком 90-х був випущений на свободу, після чого зайнявся бізнесом.

Кар'єра

Вадим Рабінович організовує власну фірму «Пінг». На початку 90-х торгує металом в рідному Харкові. У 1995 році Рабінович починає медіа-бізнес і стає одним з засновників каналу «1 + 1».

Вадим Рабінович різні роки очолює громадські організації «Всеукраїнський єврейський конгрес» і «Європейський Єврейський парламент».

Був президентом столичного футбольного клубу «Арсенал». У 2008 році він купує канал «News One». Також керує діяльністю медіагрупи News Network.

Досягнення

Широку популярність ім'я Вадима Рабіновича набуває в 2014 році, коли він балотується на пост Президента України. Пізніше в цьому ж році стає народним депутатом від «Опозиційного блоку».

Вадим Рабінович є володарем безлічі нагород - Ордена «За заслуги», «За вірність і честь», нагороджений «Хрестом доблесті», відзнаками від православної церкви і медалями за діяльність в якості правозахисника.

Чутки й скандали

Вадим Рабінович звинувачується в незаконній діяльності. Критики нардепа називають його злочинцем, згадуючи відсидки за радянських часів за звинуваченнями в масових розкраданнях.

Згідно з даними багатьох джерел, Вадим Рабінович є громадянином Ізраїлю і не має право бути депутатом ВР.

Звинувачується у брехні і співпраці з російськими спецслужбами. Його також звинувачували в торгівлі зброєю за часів «югославських воєн». Перебував у статусі «міжнародного злочинця», через що йому був заборонений в'їзд в США, Україні та Великобританії. Вадим Рабінович також неодноразово звинувачувався у зв'язках з міжнародною злочинністю.

На даний момент проти нього порушені справи за незаконне збагачення і підробку податкових декларацій.

Стан та джерела доходів

У минулому Вадим Рабінович був засновником медіа-бізнесу - Medіa Іnternatіonal Group (MIG). Також володів каналом NewsOne.

На даний момент Рабінович володіє «Ньюс Нетворк», «Аппіа», «Українсько-ізраїльською торговою палатою» та «Медіа ладом». Також є власником «Рабинович ТВ» і «Рабинович ФМ».

Не дивлячись на наявність безлічі активів, Рабінович декларував виключно депутатську зарплату, яка в минулому році склав 213 тисяч гривень. Також має 206 тисяч доларів і 15 тисяч євро готівкою. Володіє авто марки «Лексус».

Особисте життя і сім'я

Вадим Рабінович перебуває у шлюбі з Іриною Рабинович. Має трьох дітей - синів Олега і Якова та дочку Катерину.

Дата народження
04 серпня 1953
Країна
Україна
Соц.мережі