Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Угорщині.
Гості фестивалю прослухали лекцію «Образ Тараса Шевченка у творчості художників» від Богдана Губаля – професора Кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.
Програмою події також було передбачено проведення кількох майстер-класів, зокрема унікального майстер-класу з написання українського козацького скоропису «Ну, що б, здавалося, слова...».
Його провела Надія Бабій – доцентка Кафедри дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Окрім цього гості фестивалю мали нагоду побачити виставку гобеленів «Художні рефлексії» від Богдана Губаля, а також роботами з художньою каліграфією студентів 2 курсу спеціалізації «Графічний дизайн» цього ж вишу.
Одна з таких робіт з ініціалом «Я» була подарована першому секретарю посольства Ярині Малик.
Фестиваль завершився Музично-літературним вечором «Тарас Шевченко – Денис Кримський. Діалог Епох» у виконанні талановитого молодого українського поета з Феодосії Дениса Кримського та актора Андрія Губіна, за участю вокалістів і музикантів Романа Меденці, Вікторії Рудник, Вікторії Вороніної, Уляни Молнар, Дьордя Шілло, Наталії Герети, Любові Савіної, Романа Осечинського, Ферена Берната, Іштвана Донця.
Фестиваль завершився музично-літературним вечором «Тарас Шевченко – Денис Кримський. Діалог Епох» у виконанні талановитого молодого українського поета з Феодосії Дениса Кримського та актора Андрія Губіна, за участю вокалістів і музикантів Романа Меденці, Вікторії Рудник, Вікторії Вороніної, Уляни Молнар, Дьордя Шілло, Наталії Герети, Любові Савіної, Романа Осечинського, Ферена Берната, Іштвана Донця.
Також було представлено картини відомого закарпатського художника Петра Пуги та художника, ветерана ЗСУ, волонтера Петра Козловського.
Міжнародний фестиваль «Перехрестя епох» був започаткований у місті Дніпро (Україна) у 2021 році режисеркою та диригенткою Вікторією Рацюк за підтримки Українського культурного фонду і був присвячений 150-річчю видатної української поетеси і письменниці Лесі Українки.
Керівник проєкту – Ігор Шипайло, Центр української культури та документації в Угорщині.
Фото: Embassy of Ukraine in Hungary / Фейсбук