Про це в коментарі Укрінформу сказала Марія Біла, керівниця проєкту «Обличчя української мрії», реалізованого ГО «Всеукраїнське об’єднання «Патріот».
«Ми були вражені тим, що більшість дітей мріють не про матеріальне, а про те, щоб повернутися додому, обійняти тата, який на фронті. Щоб повернутися до школи і вчитися офлайн, побачити знову своїх друзів. Усі ці діти мріють про перемогу, хочуть жити у вільній, незалежній Україні… Читати без сліз їхні розповіді було неможливо», - поділилася вона.
У проєкті «Обличчя української мрії» взяли участь 215 дітей з 22 регіонів України, зокрема прифронтових населених пунктів, а також 11 країн світу. Серед них багато дітей захисників України, сиріт та тих, хто пережив окупацію. Діти створювали малюнок та есе на одну з обраних тем: «Моя країна мрії», «Одне дитинство на всіх» і «Українці незламні».
Проєкт «Обличчя української мрії» вже був представлений в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі.
«Виставка в Анкарі - перша за межами України. Ми плануємо відкрити цю виставку в різних країнах, почнемо з Європи. Щоб якомога більше людей за кордоном подивилися в ці дитячі очі, побачили малюнки, прочитали ці історії та зрозуміли, що переживають українські діти, про вкрадене Росією їхнє щасливе дитинство», - зазначила керівниця проєкту «Обличчя української мрії».
Як повідомляв Укрінформ, у столиці Туреччини відкрилася виставка «Обличчя української мрії», на якій представлені роботи українських дітей, на чиє життя безповоротно вплинула російська війна.