/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2018%2F11%2F11%2F8ec06358282cb6d8bb0ba33cfba5e631bc23ba42.jpg)
Розпочався бій Усик - Белью
11 листопада.
Український боксер Олександр Усик бореться з британцем Тоні Белью за чемпіонські пояси в першій важкій вазі за версіями WBC, WBA, IBF і WBO, інформує УНН.
Олександр Усик влітку виграв Всесвітню боксерську суперсерію і завоював трофей Мохаммеда Алі, ставши абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі.
У фінальному поєдинку Олександр впевнено перебоксував росіянина Мурата Гассієва.
Після цього бою з Усик викликав на бій Тоні Белью.
Британець після двох перемог над своїм співвітчизником Девідом Хеєм у суперважкому дивізіоні після переговорів із командою Усика вирішив знизити свою вагу і отримати шанс вписати своє ім’я в історію боксу.
На кону бою будуть стояти звання абсолютного чемпіона світу в крузервейті і чотири пояси — WBC, WBA, IBF і WBO.

