В Україні продали заарештований російський Boeing
В Україні продали заарештований російський Boeing

В Україні продали заарештований російський Boeing

12:06, 15 лютого 2019.

Транспорт.

Літак Boeing прилетів з Москви ще у 2015 році, але залишився в Україні через борги російської авіакомпанії "Трансаеро" перед аеропортом "Київ" імені Ігоря Сікорського (Жуляни).

Заарештований російський Boeing продали з уцінкою - за 18 мільйонів / фото samolety.

Державне підприємство "Система електронних торгів арештованим майном" (СЕТАМ) продало заарештований російський Boeing B 737/524 за 17,996 мільйона гривень.

Як повідомили УНІАН у прес-службі СЕТІВ, літак Boeing прилетів з Москви ще у 2015 році, але залишився в Україні через борги російської авіакомпанії "Трансаеро" перед аеропортом "Київ" імені Ігоря Сікорського (Жуляни) за обслуговування та стоянку повітряних суден.

"Літак купили на других торгах з уцінкою.

Він повністю придатний до польотів після невеликого технічного огляду.

Думаю, новий власник буде більш ніж задоволений.

Це вже четвертий літак в історії СЕТАМ, який ми продали, але саме він є найбільшим і найдорожчим", - цитує прес-служба генерального директора СЕТАМ Віктора Вишнева.

У повідомленні наголошується, що повітряне судно Boeing 737 здійснило перший політ 6 червня 1998 року, а остання дата експлуатації була в жовтні 2015 року.

При цьому повідомляється, що технічний стан та необхідність проведення планових ремонтів невідомі.

Як повідомляв УНІАН, 25 січня державне підприємство СЕТАМ повторно виставив на продаж заарештований російський Boeing B 737/524 зі стартовою ціною 17,996 мільйона гривень.

Наприкінці травня 2018 року цей літак вже намагалися продати за 35,9 мільйона гривень.

Однак аукціон не відбувся.

Літак був заарештований через борг близько 11 мільйонів гривень російської компанії "Трансаеро" перед аеропортом "Київ" (Жуляни).

Довідка УНІАН.

Державне підприємство "Система електронних торгів арештованим майном" (СЕТАМ) працює з 26 жовтня 2015 року.

До цього система електронних торгів СЕТАМ працювала в експериментальному режимі в 3 областях з 1 травня 2014 року.

У вересні 2017 року держпідприємство СЕТАМ змінило назву електронного майданчика для торгів арештованого Державною виконавчою службою України майна на Open.

На початку лютого уряд передав державне підприємство СЕТАМ зі сфери управління Міністерства юстиції України у підпорядкування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

За підсумками 2018 року СЕТАМ реалізував майна на загальну суму 2,7 мільярда гривень, що майже на 30% більше, ніж попереднього року.

#продаж на СЕТАМ#СЕТАМ#держпідприємство «СЕТАМ».

Джерело матеріала
loader
loader