/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2019%2F07%2F03%2F33756ca8556cf853320e15c4ba40abe3d0f9a4ae.jpeg)
Зеленський закликав канадських бізнесменів інвестувати у відновлення Донбасу
3 липня.
Президент України Володимир Зеленський закликав канадський бізнес інвестувати в Україну.
Особливою темою є відновлення Донбасу.
Про це Глава держави заявив у Торонто третього липня, під час зустрічі з представниками бізнесу, які входять до Economic Club of Canada, передає УНН.
“Інвестуйте в Україну! Чому? Бо ми — одна з найбільш перспективних країн з великим потенціалом зростання”, — сказав Володимир Зеленський.
Серед галузей, які можуть зацікавити інвесторів, Глава держави назвав ІТ, виробництво “зеленої” енергії та видобуток корисних копалин.
За словами Володимира Зеленського, особливою темою є відновлення Донбасу, тому проекти щодо інвестування в цей регіон розглядатимуться першочергово.
Також Глава держави запропонував створити спеціальний інвестфонд для спільного інвестування канадців українського походження в проекти в Україні.
“Як Президент України можу гарантувати повну підтримку реалізації такого проекту та захист інвестицій.
Для цього створюється окрема команда”, — констатував Володимир Зеленський.
Раніше Президент назвав ціну відновлення Донбасу.

