![Родини героїв Небесної сотні вважають реваншем призначення ексадвоката Януковича у керівництво ДБР](https://thumbor.my.ua/urEHHM7O9M_bUPe0ibAzYyabzEA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2Faa3bb0f4e152e37d740d7df46983fd3e.jpg)
Родини героїв Небесної сотні вважають реваншем призначення ексадвоката Януковича у керівництво ДБР
22 січня, 2020, 19:40.
.
Сім'ї героїв Небесної сотні, активісти та військові заявили, що призначення колишнього адвоката експрезидента Віктора Януковича Олександра Бабікова в ДБР неприпустимо.
Про це заявив волонтер, глава благодійного фонду Мир і КО Мирослав Гай, повідомляє Прямий.
"Ми бачимо, що з цим призначенням ДБР офіційно показує, що воно стає таким репресивним органом нової влади, ми бачимо, що ДБР займається переслідуванням волонтерів, активістів, майданівців", - сказано в заяві.
Активісти допустили, що "наступним їхнім кроком, після такого призначення може бути не тільки поховання справ Майдану, а ще й перекваліфікація і перегляд досягнень Революції Гідності".
"Фактично - це реванш.
Ми це розуміємо і ми хочемо донести цю просту думку українському суспільству, якому небайдуже..
Друзі вони збираються переглянути досягнення Революції Гідності, вони хочуть дискредитувати революцію Гідності", - сказано в заяві.
У Державному бюро розслідувань заявляють, що перший заступник директора Олександр Бабіков не матиме стосунку до розслідувань справ Майдану.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)