Спалах коронавірусу: у Пекіні припиняють рух автобусів
Спалах коронавірусу: у Пекіні припиняють рух автобусів

Спалах коронавірусу: у Пекіні припиняють рух автобусів

У Китаї туристичні компанії і онлайн-агентства тимчасово припиняють організацію групових турів у зв’язку з спалахом нового коронавірусу 2019-n.

Про це повідомиляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Центральне телебачення Китаю.

Loading...

Відзначається, що туристичні групи, які вже перебувають у поїздці, можуть продовжити подорож відповідно до договору, проте повинні приділити особливу увагу безпеці та здоров’ю туристів.

Також, у Пекіні з 26 січня призупинять рух автобусів, щоб запобігати поширенню коронавірусу.

До цього влада Китаю закрила доступ в Ухань.

Так, у місті припинили роботу метро, вокзал і аеропорт, міжміським автобусам заборонили проїзд через нього.

Тепер щоб покинути місто, необхідно мати спеціальний пропуск.

Раніше ми також писали, про те, що у французьких містах Париж і Бордо підтвердили перші два випадки зараження коронавірусом, епідемія якого спалахнула в Китаї.

Крім того, міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що в Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус.

Два з них не підтвердилися.

Теги за темою
Народна Правда
Джерело матеріала
loader
loader