/https%3A%2F%2Fnarodna-pravda.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F09%2Fmobil-odeme2-354088-KoVdIoEJ.jpg)
Українців попередили про зростання цін на техніку та електроніку
У той час, як на тлі поширення коронавірусу у світі в Україні долар продовжує стрімке зростання, українців попередили не лише про подорожчання імпортних електротоварів і гаджетів, але і їх тимчасовий дефіцит.
Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факти.
Loading...
За інформацією прес-служби компанії MOYO, особливо це стосується продукції, яка збирається в Китаї через тимчасові логістичні труднощі як всередині Китаю, так і за його межами.
Зокрема зростуть в ціні дрібні гаджети, технологічно складні у виробництві аксесуари і електроніка, збирання якої відбувається з великого набору комплектуючих.
В Україні, швидше за все, постраждають в першу чергу виробництва, які залежать від комплектуючих, що поставляються з Китаю.
У той же час, за прогнозами експертів, подешевшає продукція, яку Україна експортує.
Це пов’язано з падінням попиту в країнах, де коронавірус вже в активній фазі.
Крім того у країні на місяць відклали міжнародні виставки, заплановані в країні після 16 березня.
На даний час відомо про анулювання близько 23 тисяч авіарейсів.

