/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2016_12%2F1481706035-6800.jpg)
П'ять поїздів "Укрзалізниці" завтра вивезуть із Перемишля евакуйованих з Польщі та Чехії
19:05, 19 березня 2020.
Новини туризму.
«Укрзалізниця» призначила п'ятий поїзд спеціально для українців, які прибудуть до Польщі з Чехії.
До Перемишля відправлять 5 поїздів / фото УНІАН.
П'ять поїздів класу «Інтерсіті+», сполученням Перемишль (Польща) - Київ, 20 березня евакуюють із Польщі та Чехії громадян України, які через обмежувальні заходи у зв'язку з карантином не мають можливості самостійно перетнути кордон.
Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».
Згідно з повідомленням, «Укрзалізниця» спеціально додала п'ятий поїзд №717/718, місця в якому зарезервовані для громадян, які прибудуть до Перемишля з Чехії.
Їх доставляють із території Чехії до Перемишля залізницею за підтримки посольства України в Чехії.
Громадяни, евакуйовані з Чехії, зможуть придбати квиток до Києва безпосередньо в поїзді.
Продаж квитків в онлайн-системі «Укрзалізниці» було відкрито на 4 поїзди, раніше призначені «Укрзалізницею».
Як повідомляв УНІАН, «Укрзалізниця» 20 березня вивезе поїздами класу «Інтерсіті+» із Перемишля (Польща) громадян України, які через обмежувальні заходи у зв'язку з карантином не мають можливості самостійно перетнути кордон.
Прес-служба президента України Володимира Зеленського за підсумками телефонної розмови глави держави з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою повідомила, що польська сторона забезпечить повернення українців додому як транзитом, так і з самої Польщі.
Для цього буде використаний і залізничний, і повітряний транспорт.

