/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F03%2F20%2Fafab67dc7b3e57b9b2543c1f66ca2059512f8fee.jpg)
Порушення карантину: поліція наклала штраф вже 405 разів, відкрила шість проваджень
20 березня.
Поліцейські в Україні склали 405 адмінпротоколів та розпочали 6 кримінальних проваджень за порушення правил карантину, введеного на фоні ситуації з коронавірусом.
Про це УНН повідомили в управлінні комунікації Національної поліції України.
"Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки.
У результаті поліцейські склали 405 адміністративних протоколів за ст.
44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - повідомили у поліції.
Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині.
Зокрема поліцейські склали 75 адмінпротоколів.
Також порушення виявлені у Києві (31), Київській (32), Донецькій (62), Запорізькій (25), Херсонській (21), Сумській (20), Волинській (16), Вінницькій (14), Львівській (12), а також у Миколаївській (11), Кіровоградській (9), Харківській (5) та Закарпатській (3) областях.
Окрім того, по 18 адмінпротоколів складено у Чернівецькій та Черкаській областях.
По 7 – у Рівненській та Чернігівській.
Ще по 4 протоколи - у Івано-Франківській, Полтавській та Одеській областях.
У Тернопільській та Житомирській областях виявлено по 2 порушення.
У Хмельницькій складено 1 протокол.
Крім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 6 фактах за ст.
325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).
Зокрема у Харківській (3 факти), по 1 – у Волинській, Сумській та Дніпропетровській областях.
Поліцейські продовжують нести службу у складі мобільних груп, піших нарядів, автопатрулів, ГРПП, слідчо-оперативних груп тощо.
Як вказано, сьогодні до несення служби залучено понад 14 000 поліцейських та 2100 військовослужбовців Національної гвардії України.

