Про це йдеться на сайті голови держави.
Знімальний процес розпочався 27 березня, а перші уроки були показані в ефірі українських телеканалів 6 квітня.
Щодня відбуваються зйомки в середньому 25 уроків.
Щотижня в ефір виходить близько 130 уроків з 11 предметів для 5-11-х класів, а також «руханки».
З метою уникнення помилок уроки тепер проходять подвійну експертизу: 23 експерти допомагають учителям з підготовкою матеріалу та присутні на зйомках, ще 58 фахівців підключились до пост-продакшену.
Згодом записаний матеріал може доповнюватися, розширюватися, поглиблюватися й використовуватися й надалі – після закінчення карантинних заходів.
Це може стати в пригоді вчителям та школярам, які живуть у віддаленій місцевості й не завжди мають доступ до якісних навчальних матеріалів.
Головною цінністю проекту називають понад 40 українських учителів, які зголосилися викладати уроки для всієї країни.
У його рамках виходять відеоуроки з 11 предметів для учнів 5-11 класів.
Транслюють 12 телеканалів: «Плюс.
Плюс», «112 Україна», News.
One, «Піксель», ZIK, «УНІАН ТБ», «Індіго», «Рада», «UA: Культура», «UA: Перший», М1 та 5 канал, а також телеканал «Дом» (для учнів з окупованих територій), медіасервіс Megogo та Oll.
Школярі також зможуть дивитися ці уроки у Facebook та You.
Директор Львівської школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» Олександр Козловський з власної ініціативи заборонив учителям закладу використовувати контент каналів Медведчука для підготовки онлайн-уроків.
Батькам теж порадив не користуватися.
Народна депутатка від фракції «Голос» Наталія Піпа закликала Офіс президента України, Мінкультури та Міносвіти і науки виключити з проєкту News.
One, ZIK та «112 Україна», оскільки це «проросійські пропагандистські канали».
Перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк наголосила, що трансляція телеуроків на телеканалах «112 Україна», News.
One і ZIK не дасть їм ніяких преференцій у випадку розгляду регулятором порушень в ефірі цих мовників.
Офіс президента України домовився з усіма телеканалами, які показують уроки в рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн», щоб під час трансляцій в їх ефірі не було жодних політичних сюжетів.