![У психіатричній лікарні на Харківщині зафіксовано спалах COVID-19](https://thumbor.my.ua/hCxWIdsyvh9wNwgcWIa8oV-MKeU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F62%2F5ed672fdac5087403f1ed0f68300f2e4.jpg)
У психіатричній лікарні на Харківщині зафіксовано спалах COVID-19
"За останню добу в області лабораторно підтверджено 22 випадки захворювання на COVID-19 – за попередньою інформацією, у жителів Харкова, Харківського, Зачепилівського, Чугуївського, Ізюмського, Зміївського, Богодухівського районів", – написав Кучер.
За його словами, джерело походження хвороби у деяких підтверджених випадків ще уточнюється.
11 хворих перебувають в Обласній психіатричній лікарні №1 (мешканці Чугуївського, Зміївського, Ізюмського, Богодухівського, Зачепилівського районів).
Додамо, 16 квітня пацієнт, який заразився коронавірусом, втік з обласної інфекційної лікарні у Харкові.
В інфекційну він був доставлений з психіатричної лікарні з пневмонією.
Прості правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)