/https%3A%2F%2Finformator.press%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F06%2Fya-22509-e1591783466620.jpg)
Кабмін хочуть через суд зобов’язати збільшити допомогу учасникам бойових дій
Кабмін хочуть через суд зобов’язати збільшити допомогу учасникам бойових дій.
10/06/2020 - 13:16.
.
Житель Одеської області просить Окружний адміністративний суд Києва зобов’язати Кабмін України збільшити розмір грошової допомоги учасникам бойових дій до 8 тисяч 190 гривень.
Про це інформує пресслужба суду.
“До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся житель Одеської області з позовом до Кабінету міністрів України.
Позивач просить суд визнати протиправною постанову уряду від 19.02.2020 року №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» в частині, якою було встановлено виплату учасникам бойових дій у розмірі 1 390 грн”, – ідеться в повідомленні.
Також позивач просить зобов’язати Кабінет міністрів збільшити розмір вказаної допомоги до 8 190 грн.
Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі за цим позовом.
У суді нагадують, що у провадженні Окружного адміністративного суду Києва вже перебуває справа щодо оскарження вищезгаданої постанови уряду в частині, що стосується виплати інвалідам війни I групи в розмірі 4 120 грн.

