"Опозиційна платформа – За життя" привітала росіян з Днем Росії
"Опозиційна платформа – За життя" привітала росіян з Днем Росії

"Опозиційна платформа – За життя" привітала росіян з Днем Росії

Партія "Опозиційна платформа – За життя" привітала росіян зі святом – Вдень Росії.

"Партія "Опозиційна платформа – За життя" від імені всіх українців, які виступають за відновлення співпраці та нормалізацію відносин з Російською Федерацією, вітає росіян зі святом – Днем Росії!" – йдеться у привітанні.

У партії зазначили – що б не говорив президент України Володимир Зеленський, але з Росією українців пов'язують не просто спільні кордони, а насамперед родинні зв'язки, тісно переплетені людські долі, духовні і культурні цінності, спільна історична спадщина, перемога у Великій Вітчизняній війні і пам'ять про цю Велику Перемогу, сплотившая наші народи на століття.

"Саме тому всі спроби влади і національно стурбованих політиків, ура-патріотичного меншини вбити клин між українцями та росіянами, розірвати відносини між нашими країнами зазнали фіаско.

Українці втомилися від русофобської істерії, від політики ненависті і чудово розуміють, що сьогодні Україна як ніколи потребує розвитку діалогу з Росією, радикальної зміни економічного курсу та відновлення стратегічного економічного партнерства з РФ.

Перший крок до початку діалогу між Україною та Росією вже зроблено. За ініціативою нашої партії у Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я світу: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція".

Діалог і компроміси – ось шлях до миру і злагоди, відновлення добросусідських відносин між нашими країнами, добробуту наших народів.

З святом!" – йдеться у привітанні.

Теги за темою
Росія
Джерело матеріала
loader
loader