Тихановська заявила про перемогу на виборах і пообіцяла Лукашенку "початок кінця"
Тихановська заявила про перемогу на виборах і пообіцяла Лукашенку "початок кінця"

Тихановська заявила про перемогу на виборах і пообіцяла Лукашенку "початок кінця"

Головна конкурентка Олександра Лукашенка на президентських виборах у Білорусі Світлана Тихановська заявила, що вважає себе переможницею волевиявлення. За її словами, якщо інформація про загиблих в ході протестів підтвердиться, то це стане "початком кінця" нинішньої влади.

Читайте Знай в Google News!

Крім того, на пресконференції 10 серпня Світлана Тихановська підкреслила, що силове вирішення конфлікту після виборів неприпустимо. Вона додала, що виступає за мирні зміни в своїй країні.

Протести в Білорусі, скріншот: YouTube
Протести в Білорусі, скріншот: YouTube

У штабі Тихановської її підтримали  і заявили, що наполягають на мирній передачі влади. Крім того, соратники конкурентки Лукашенка не виключили нових протестів в Білорусі. Глава штабу Тихановської Марія Колесникова запевнила, що їх команда готова до тривалого протистояння.

Вчора, 9 серпня, в Білорусі пройшли президентські вибори, а дострокове голосування почалося ще 4 числа. Закінчилося воно о 20:00.

Згідно з результатами національного екзит-полу, чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко набирає на виборах 79,7% голосів виборців. Ввечері в різних містах країни почалися сутички протестувальників з силовиками.

Олександр Лукашенко, скріншот з відео
Олександр Лукашенко, скріншот з відео

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше колега Зеленського зі "Слуги народу" привітав Лукашенка, забувши про протести у Білорусі. Нардеп від "Слуги народу" Євген Шевченко привітав Олександра Лукашенка з перемогою на виборах, однак викликав незадоволення у декого зі свлоїх колег.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні за добу 1 008 нових хворих на коронавірус, 25 померло

Також "Знай.ua" писав, що на Донбасі біля позицій ЗСУ зафіксовано політ безпілотника виробництва РФ, звіт ООС

Теги за темою
Білорусь Олександр Лукашенко
Джерело матеріала
loader
loader