![Багатофункціональні меблі: у США створили диван, який перетворюється на татамі – фото](https://thumbor.my.ua/X169dL_OCYllhAA55QuyA4GZPFY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ffd82bb343b8589eb9c1880f9f8af40de.jpg)
Багатофункціональні меблі: у США створили диван, який перетворюється на татамі – фото
Каліфорнійська дизайнерська студія Umé Studio створила багатофункціональний модульний диван з підкладками та традиційними японськими подушками, які часто використовуються для татамі. Більше про диван та його призначення – читайте в матеріалі.
Татамі вкоренилось у побут японців ще у 17 столітті, повідомляє Dezeen.
Наша розробка – це спроба інтегрувати традиційний японський побут в сучасні інтер'єри,
– розповіли у студії.
Такі меблі можуть стати у пригоді не лише японцям / Фото Dezeen
Колись татамі використовувалось для полегшення відпочинку японського дворянства, адже підлога вважалась занадто твердою.
У стартовому вигляді диван схожий на звичайну дерев'яну плиту з кленового дерева. Проте конструкція має розкладні спинки і підлокітники, які можна розмістити в різних конфігураціях. Наприклад, платформа, яка схожа на ліжко, або диван з двома сидіннями.
Варіантів використання є багато / Фото Dezeen
Посередині конструкції також можна використати перегородку, яка формує невеличкий столик.
"Подушки" тут виконують роль кариматів / Фото Dezeen
Розмір дивана становить: 2 метри 75 сантиметрів у довжину, 109 сантиметрів у ширину і 84 сантиметри у висоту.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)