На Рівненщині судитимуть двох чоловіків за умисне вбивство людей заради наживи
На Рівненщині судитимуть двох чоловіків за умисне вбивство людей заради наживи

На Рівненщині судитимуть двох чоловіків за умисне вбивство людей заради наживи

КИЇВ. 12 серпня. УНН. У Рівненській області скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох чоловіків, які з метою наживи вбили двох людей, і викрали у них 550 та 600 грн. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу прокуратури Рівненської області.

"Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Здолбунова. Їх звинувачують в умисному вбивстві двох осіб, замаху на умисне вбивство та розбої", - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що ввечері 6 лютого 2020 року двоє чоловіків, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з корисливих мотивів та за попередньою змовою, проникли в квартиру свого знайомого, де на той момент, перебували двоє чоловіків.

"Обвинувачені на них напали. Один з потерпілих загинув. За годину зловмисники повторили аналогічний напад вже в іншій квартирі в Здолбунові. Одна з потерпілих від отриманих травм померла наступного дня. Чоловіки з однієї квартири винесли майна на 550 грн, з іншої – 600 грн готівки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на стадії досудового розслідування відносно підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

“Обвинувальний акт скерований для розгляду до Здолбунівського районного суду. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими СУ ГУНП в Рівненській області", - додали в прокуратурі.

Нагадаємо, на Донеччині відправили під варту 31-річну жінку, яка підозрюється у вбивстві 88-річної жінки молотком.

Теги за темою
Суд Вбивство Прокуратура
Джерело матеріала
loader
loader