В Україні сповільнився спад промвиробництва - Держстат
В Україні сповільнився спад промвиробництва - Держстат

В Україні сповільнився спад промвиробництва - Держстат

З урахуванням коригування на ефект календарних днів промвиробництво в липні в річному вираженні впало на 4,4%.
Промвиробництво в річному вираженні сповільнило падіння / фото УНІАН
Промвиробництво в річному вираженні сповільнило падіння / фото УНІАН

Спад промислового виробництва в Україні в липні 2020 року в річному вираженні – до липня 2019 року – без урахування коригування на ефект календарних днів сповільнився до 4,2% після падіння на 5,6% в червні.

Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, з урахуванням коригування на ефект календарних днів промвиробництво в липні в річному вираженні впало на 4,4%.

У порівнянні з попереднім місяцем промвиробництво в липні зросло на 3,9% без урахування коригування на ефект календарних днів і на 1,4% - з урахуванням коригування.

Основні види діяльності

У розрізі основних видів діяльності: у добувній промисловості та розробці кар'єрів в липні цього року падіння виробництва в порівнянні з липнем 2019 року склало 0,7%, в переробній промисловості – 6,6%, а в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулося зростання на 0,6%.

Основні промислові групи

У розрізі основних промислових груп: річне падіння виробництва по товарах проміжного споживання склало 5,6%, по інвестиційних товарах – 21,7%, по споживчих товарах тривалого використання – 0,6%.

За споживчими товарами короткострокового використання та енергії спостерігалося зростання виробництва - відповідно 1,1 і 0,5%.

Хронологія подій

  • Промислове виробництво в Україні у 2019 році впало на 1,8% після зростання на 1,1% у 2018 році.
  • Спад промислового виробництва в Україні в січні 2020 року в річному вираженні – до січня 2019 року – без урахування коригування на ефект календарних днів зменшився до 5,1% після падіння на 8,3% в грудні.
  • Спад промислового виробництва в Україні в лютому 2020 року в річному вираженні – до лютого 2019 року – без урахування коригування на ефект календарних днів зменшився до 1,5% після падіння на 5,1% в січні.
  • Спад промислового виробництва в Україні в березні 2020 року в річному вираженні – до березня 2019 року – без урахування коригування на ефект календарних днів прискорився до 7,7% після падіння на 1,5% в лютому.
  • Спад промислового виробництва в Україні в травні 2020 року в річному вираженні - до травня 2019 року - без урахування коригування на ефект календарних днів знизився до 12,2% після падіння на 16,2% у квітні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Олена Коваленко

Джерело матеріала
loader
loader