У Киргизстані зупинили роботу міжнародних платіжних систем, банкомати не працюють
У Киргизстані зупинили роботу міжнародних платіжних систем, банкомати не працюють

У Киргизстані зупинили роботу міжнародних платіжних систем, банкомати не працюють

У Киргизстані на тліпротестів проти чинної влади вирішили зупинити роботу міжнародних платіжних систем (SWIFT). На такий крок пішли з метою запобігання відтоку капіталу з країни. Напередодні в країні відключили банкомати, щоб громадяни не мали змоги зняти готівку. З банкоматів також вилучили всі кошти нібито через загрозу мародерства.

Про це 7 жовтня заявила представниця Національного банку Киргизстана Аїда Карабаєва, передає російський "Інтерфакс".

Киргизький Нацбанк також рекомендував всім фінансовим установам припинити роботу та посилити заходи безпеки до стабілізації ситуації в країні.

"Ухвалені заходи необхідні для забезпечення безпеки системи, збереження активів. Нацбанк відстежує ситуацію, і в міру її стабілізації банківська система почне свою діяльність в штатному режимі", - пояснила Карабаєва.

Тим часом, у Киргизстані тривають гучні відставки. На тлі протестів через результати парламентських виборів з посад пішли прем'єр та спікер парламенту. А створена опозицією координаційна рада може оголосити імпічмент президенту.

Напередодні у столиці - Бішкеку - демонстранти штурмували і підпалили урядові будівлі. Потім звільнили з СІЗО колишнього президента. Правоохоронці ж вдалисядо силового розгону протесту - задіяли гранати та водомети.

Нагадаємо, вибори у цій країні відбулися 4 жовтня, а вже наступного дня спалахнули протести. 12 з 16-ти партій, що брали участь у голосуванні, твердять, що результати сфальсифікували. Про залякування та підкуп виборців заявили і міжнародні спостерігачі. Врешті ЦВК змушена була анулювати оголошені результати виборів. 

Відео У Киргизстані з посад пішли прем'єр та спікер парламенту

Гучні відставки у Киргизстані. На тлі протестів через результати парламентських виборів з посад пішли прем'єр та спікер парламенту. А створена опозицією координаційна рада може оголосити імпічмент президенту. Напередодні у столиці - Бішкеку - демонстранти штурмували і підпалили урядові будівлі. Потім звільнили з СІЗО колишнього президента. Правоохоронці ж вдалися до силового розгону протесту - задіяли гранати та водомети. Вибори у цій країні відбулися 4 жовтня, а вже наступного дня спалахнули протести. 12 з 16-ти партій, що брали участь у голосуванні, твердять результати сфальсифікували. Про залякування та підкуп виборців заявили і міжнародні спостерігачі. Врешті ЦВК змушена була анулювати оголошені результати виборів.

У Киргизстані з посад пішли прем'єр та спікер парламенту
Джерело матеріала
loader
loader