Потужна підтримка, ляп та сейви Бущана і гол престижу: збірна України програла Німеччині у Києві

Збірна України з футболу зазнала поразки від команди Німеччини у матчі 3-го туру Ліги націй. Гра відбулася у Києві на НСК "Олімпійський" і завершилася з рахунком 1:2.

У цьому матчі Андрій Шевченко не міг розраховувати на 14 гравців: дехто вибув через травми, дехто - через коронавірус.

"Синьо-жовті" активно розпочали перший тайм, ще й за підтримки глядачів, яких нарешті повернули на трибуни, хоч і в обмеженій кількості. Однак у тих моментах, які вдалося створити, нашим не вистачало останнього пасу.

А на 20-й хвилині Німеччина вийшла вперед. Після розіграшу кутового Тоні Рюдігер отримав м'яч спиною до воріт, розвернувся, прискорився та віддав передачу у центр воротарського. Там Серж Гнабрі майстерно пропускає м'яч, і Маттіас Гінтер із кількох метрів розстріляв Георгія Бущана, який до кінця тайму зробив кілька сейвів.

Ukraine 0 - [1] Germany - Ginter 20' #UKRGER #NationsLeague pic.twitter.com/acQPFTUdYz

— xxmunich (@xxmunich) October 10, 2020

Бундестім вдруге забив на початку другої половини матчу. На 49-й хвилині після навісу Лукаса Клостерманна з правого флангу  Бущан в простій ситуації випусти м'яч з рук просто на голову Леону Горецка.

Ukraine 0-2 Germany#Germany#Ukraine pic.twitter.com/UNRE2UGlOz

— Extra football skills (@goaalvideos) October 10, 2020

Один м'яч вдалося відквитати на 77-й хвилині коли, коли Руслан Малиновський реалізував пенальті за фол Нікласа Зюле на Роману Яремчуку.

У паралельному матчі збірна Іспанії перемогла команду Швейцарії - 1:0.

Таким чином збірна України (3 бали) опустилася на 3-є місце у Групі 4 Ліги А, Німеччина (5) піднялася на 2-е . Лідирує Іспанія (7), Швейцарія - остання (1).

• Четвертий тур - 13 жовтня: Україна - Іспанія, Німеччина - Швейцарія