/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F4a379215-acb1-4e8a-82d0-8dec278b570e.jpeg)
Байден може вплинути на Путіна і допомогти Україні, - ЗМІ
Заступник глави ОП Роман Машовець обговорив з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін майбутню співпрацю у сфері оборони та безпеки
10 грудня Роман Машовець обговорив з Крістіною Квін подальшу співпрацю та партнерство в галузі оборони. Були визначені напрямки співпраці та поглиблення двосторонніх відносин між країнами. Україна зацікавлена в досвіді США у безпековій, воєнно-економічній та технічній сферах.
Для України важливим є обмін здобутками в питаннях національної безпеки та оборони.
Роман Машовець сподівається, що в подальшому співпраця між державами поглибиться, чому США сприятимуть і на практиці, і в договірному плані.
Поділилися напрацюваннями в створенні системи національної стійкості. Для України показовим у цьому питанні є досвід США.
Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець провів зустріч з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Детальніше: https://bit.ly/3401IcK
Опубликовано Офіс Президента України Четверг, 10 декабря 2020 г.
Крістіна Квін підтвердила незмінність у підтримці та співпраці між країнами. Пакет допомоги в оборонному секторі буде сформований. Але також тимчасово повірена підкреслила, що задля максимальної користі від американської військової допомоги в Україні мають продовжуватися відповідні реформи.
Сторони дійшли згоди в необхідності договірного врегулювання двосторонніх відносин.
7 листопада 2019 року в Києві відбулися двосторонні консультації з питань оборони між Україною та США.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F4f48e94c-28cf-4b46-82fc-2c8c6761b1f0.jpeg)
Сполучені штати підтримують Україну в прагненні реформувати оборонну галузь та всіляко сприяють цьому.
Було підписано Протокол про співробітництво.
Америка надала ЗСУ матеріально-технічну допомогу, спорядження, техніку, системи радіозв’язку, американські військові проводили навчання та брали участь у підготовці українських воїнів.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F880578eb-8c6c-40b9-ae03-5cde06010336.jpeg)
Україна законодавчо дозволила присутність на своїй території підрозділів збройних сил інших держав у рамках проведення військових навчань за участі НАТО.
США визначило своїм головним геополітичним напрямком підтримку демократичних прав і свобод, боротьбу з корупцією, тероризмом, стримування агресії, боротьбу з глобальними викликами.
Читайте нас в Telegram і Viber!
Дії РФ щодо Криму та Донбасу влада США різко засудила. Наслідком стали санкції проти Росії.
США підтвердили готовність сприяти підвищенню обороноспроможності та посилювати взаємодію між НАТО та східно-європейськими країнами, в тому числі і Україною.
Як повідомляють джерела, зараз Офіс Президента чекає формування нової адміністрації та інавгурації президента США, щоб узгодити позиції щодо Мінського процесу.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F71c936ff-8c9d-4c17-aa8c-769f25afa4ad.jpeg)
Давид Арахамія, лідер фракції «Слуга Народу» впевнений, що якщо американська сторона висловить бажання приєднатися до переговорного процесу з питання врегулювання ситуації на Донбасі, може з’явитися якийсь новий формат. Це однозначно позитивно для України.
За неперевіреною інформацією, з демократичних кіл Америки надходять сигнали, що нова президентська адміністрація готова посилити політичну допомогу Україні. Якщо Росія не піде на поступки, їй, нібито, збираються погрожувати новими санкціями.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F4039c04b-bdc0-4837-afc5-d146a4624666.jpeg)
Раніше портал MY.UA писав, що Росія змінила стратегію роботи по Донбасу. Представники російської сторони не хотіли б замінювати мінський формат нормандським.
Кравчук впевнений, що тиск на Росію треба збільшувати. Що пропонує перший Президент України - читайте на MY.UA.
Підписуйтесь на наш канал в Twitter
Приєднуйтесь до нас в Flipboard

