Україна надасть гуманітарну допомогу постраждалій від землетрусів Хорватії
Україна надасть гуманітарну допомогу постраждалій від землетрусів Хорватії

Україна надасть гуманітарну допомогу постраждалій від землетрусів Хорватії

Україна надасть гумдопомогу Хорватії, що постраждала внаслідок землетрусу / фото REUTERS

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 1/2021 "Про надання гуманітарної допомоги Республіці Хорватія", де перед Новим роком стався землетрус.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента України.

Згідно з документом, Кабінет міністрів має забезпечити надання гуманітарної допомоги Хорватії для подолання наслідків надзвичайної ситуації.

В ОПУ нагадали, що найсильніший землетрус у Хорватії стався 29 грудня 2020 року, однак підземні поштовхи тривали кілька днів.

"Найбільше постраждала центральна частина країни, зокрема міста Петриня та Сисак. Руйнувань і пошкоджень зазнали понад 13 тисяч об'єктів", - йдеться в повідомленні.

Водночас в повідомленні та указі немає подробиць про гуманітарну допомогу, яку передбачається надати.

Серія землетрусів у Хорватії

  • 29 грудня у Хорватії стався землетрус магнітудою 6,4 з епіцентром у місті Петриня, що розташоване за 50 км від Загреба. Повідомлялося про загибель сімох осіб, зокрема й 12-річної дівчинки.
  • Водночас у Загребі внаслідок землетрусу зазнала незначних пошкоджень будівля українського посольства, але українські дипломати не постраждали.
  • 28 грудня у цьому ж районі також був зафіксований землетрус.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Юлія Петриченко

Джерело матеріала
loader
loader