"Ціна відповідальності зростатиме": у МЗС прокоментували рішення Європейського суду щодо Криму
"Ціна відповідальності зростатиме": у МЗС прокоментували рішення Європейського суду щодо Криму

"Ціна відповідальності зростатиме": у МЗС прокоментували рішення Європейського суду щодо Криму

Рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо прийнятності скарги України проти РФ про систематичні порушення прав людини в окупованому Криму, є важливим кроком на шляху до притягнення Кремля до юридичної відповідальності.

Про це заявив очільник українського МЗС Дмитро Кулеба на брифінгу 14 січня.

"Це перемога України. Це важливий крок на шляху до притягнення Росії до юридичної відповідальності за агресію проти України. І з кожним кроком ціна цієї відповідальності зростатиме", - заявив Кулеба.  

З його слів, Україна юридично бореться проти РФ не тільки в ЄСПЛ, але і в Міжнародному морському трибуналі і суді ООН. І висловив сподівання, що всі ці вищі інстанції поступово підтверджуватимуть незаконні дії РФ в Україні.

"Я абсолютно переконаний, що юридична сукупність дій України, а це не лише ЄСПЛ, це і процеси в міжнародному морському трибуналі, у міжнародному суді ООН і міжнародному кримінальному суді – вони всі крок за кроком підтверджуватимуть правду, яку Україна доносила світу, починаючи від 2014 року, коли почалася російська агресія, і спростовуватимуть пропаганду та дезінформацію, яку у зв'язку з цим поширювала Російська Федерація", - сказав Кулеба.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) визнав частково прийнятною скаргу України проти РФ про систематичні порушення прав людини в окупованому Криму. Також Суд визнав наявність фактичного контролю РФ над Кримом ще від 27 лютого 2014 року, а не від 16 березня, коли там проводили так зване фейкове голосування.

Відео Європейський суд може притягнути Росію до відповідальності за порушення прав людини в Криму

Україна проти Росії. Європейський суд з прав людини сьогодні ухвалить рішення у справі про порушення прав людини в анексованому Криму. Наша держава звинувачує країну-агресорку, що та систематично порушує Європейську конвенцію про захист прав і основоположних свобод людини.  

Європейський суд може притягнути Росію до відповідальності за порушення прав людини в Криму
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Анастасія Курило
Джерело матеріала
loader
loader