Зниження ціни на газ: українці не повелися, ситуація розпалюється
Зниження ціни на газ: українці не повелися, ситуація розпалюється

Зниження ціни на газ: українці не повелися, ситуація розпалюється

У зв'язку з численними протестами, які пройшли по всій Україні через подорожчання комунальних послуг, Кабмін прийняв рішення про зниження ціни газу.

Однак українці не задоволені пропозицією уряду і акції протесту тривають.

Детальніше про рішення Кабміну знизити вартість газу

Масові тарифні протести "дали свої плоди" і в Кабміні прийняли рішення про встановлення максимальної ціни газу з 1-го лютого поточного року на рівні 6,99 грн за куб.

Однак в уряді відзначили, що обмеження носить тимчасовий характер і його дія триватиме лише до кінця опалювального сезону.

Цілком резонно, українці не задоволені таким рішенням міністрів, про що свідчать нові акції протестів.

Тарифні протести станом на сьогодні: що відомо

Так, сьогодні, 18-го січня, в м.Полтава учасниками тарифної акції протестів була перекрита траса Київ-Харків. За словами протестувальників, вони готові розпочинати радикальні дії. Пізніше серед мітингувальників почався спір з приводу того, чи потрібно відкрити дорогу хоча б на п'ятнадцять хвилин.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Viber!  Читайте нас в Telegram!

Основною вимогою протестуючих залишається зниження тарифів на комунальні послуги, адже, на їхню думку, нинішні ціни є непосильними для більшості громадян.

Згідно з вимогою протестуючих, український газ повинен бути спрямований тільки на потреби локальних споживачів, адже таким чином буде можливим зменшення ціни газу до близько двох гривень.

У мітингу беруть участь декілька десятків українців. Частина з них тримає в руках плакати з написами "Полтава проти тарифного геноциду", "Українцям - українську газ" і іншими.

Нагадаємо, що на сайті MY.UA регулярно оновлюється стрічка новин.

Раніше ми розповідали про те, що Уряд вирішив обмежити продаж певних груп товарів, що обурило громадян.

А також ми повідомляли, що учасники мітингу вимагають  почати процес реального зменшення вартості газу і його розподілу, а не вводити його лише до кінця карантину.

Підписуйтесь на наш канал в Twitter і дізнавайтеся всі актуальні новини!

Приєднуйтесь до нас в Flipboard!

Джерело матеріала
loader
loader