/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F60887769f21308572dad288536778f9f.jpg)
Справа про націоналізацію ПриватБанку: засідання апеляційного суду перенесли на 16 лютого
Про це повідомляє "5 канал".
Зазначається, що 26 січня мало відбутись засідання Шостого апеляційного суду у справі по розгляду рішення ОАСК щодо незаконності націоналізації ПриватБанку.
Це засідання мало відбутись ще 15 грудня 2020 року, однак тоді його перенеслина 26 січня.
Судова тяганина почалась ще у квітні 2019 року. Тоді Окружний суд міста Києва "скасував націоналізацію" банку.
Формальною причиною перенесення засідання стала підозра на коронавірус в одного з адвокатів позивача - Ігоря Коломойського.
Водночас представники банку посилаються на необхідність закрити справу у зв'язку з ухваленням "антиколомойського закону", яким мав би поставити крапку на претензіях ексвласників, які довели найбільший банк країни до межі банкрутства.
Під судом традиційно зібралися прихильники "Демсокири", які приходять на засідання у справі націоналізації банку, а також у справах за позовами до "Привату" олігархів Ігоря та Григорія Суркісів.
Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

