/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Ff519caf3-6d32-4873-b493-fa28ed0ffa75.jpeg)
Гройсман звинуватив владу в бездіяльності: в Україні все не так добре, як говорять
Песимістичні настрої серед українців зростають. Про те, що не все добре в країні на дискусійних майданчиках в один голос говорять експерти, політологи та економісти. Соціологічні опитування, які проводить група «Рейтинг», показали, що Володимир Гройсман, який впродовж 4 років очолював уряд країни, нарощує президентський рейтинг. Він не боїться відкрито говорити про те, що в країні все не так добре, як про це говорить влада.
Згідно соціологічних досліджень Володимир Гройсман закріпився в трійці лідерів серед українських політиків за рівнем довіри до нього серед громадян. За політика, як за кандидата у президенти, готові віддати свої голоси майже 6,5% тих, хто має намір голосувати та визначився зі своїм вибором.
Його партія «Українська стратегія Гройсмана» знаходиться на межі проходження до Верховної Ради.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F42d87b7a-b899-4194-a94a-7c456f9bbf7b.jpeg)
Ситуація в країні очима Гройсмана
На сьогодні ані Володимир Гройсман, ані його політична сила не представлені у жодній з вертикалей влади, які керують країною.
Але це не заважає Гройсману активно критикувати нинішню владу.
Експрем’єр дав інтерв’ю телеканалу АТR. Він заявив, що українська влада не поспішає долати проблеми, які є в країні, але поспішає запевнити людей, що все добре.
Насправді ж, за словами політика, в Україні реальний стан речей дуже далекий від «добре».
Володимира Гройсмана турбує питання якою ціною українці переживуть всі кризи, які охопили державу на теперішній час. Головна помилка управлінців – це небажання зрозуміти людей, саме це породжує всі наступні проблеми в країні та нові помилки влади.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F1c4c651b-76dc-4fb2-81e3-9259df7f65d0.jpeg)
Читайте політичні новини України на нашому каналі Telegram та Viber!
Обіцяний владою економічний ріст, який має початися вже цього року, може і станеться, вважає Гройсман. Але це можливо лише за рахунок росту цін на сировинному ринку. З однієї сторони такий поворот - це добре, але з іншої – немає стабільності та чіткого плану на майбутнє, адже це явище тимчасове.
В Україні потрібно розбудовувати промисловість, створювати робочі місця та підвищувати додаткову вартість всередині країни.
Закон про обіг земель Гройсман назвав антиукраїнським. Завдяки цьому закону від селян колосальний ресурс – земля, перейде до рук великих структур. Це знищить українську аграрну сферу та нівелює весь аграрний потенціал країни.
Також Володимир Гройсман зазначив, що окуповані території треба повернути, але не військовим шляхом, а дипломатичним та економічним. Україна має стати потужною державою та об’єднатися з іншим демократичним світом. Тільки так українці зможуть протистояти авторитаризму.
Підтримка телеканалу АТR
АТR – перший кримсько-татарський телеканал. Зараз він переживає кризу у фінансуванні.
Володимир Гройсман закликав уряд підтримати телеканал, як це робила попередня влада. Політик зазначив, що гроші в бюджеті для цього є. Закладено 50 млн грн. по коду 2610, тобто як субсидія для ЗМІ, які працюють на окупованій території.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Ffcba5f46-01e1-44b8-8bf2-f617ad38d145.jpeg)
Телеканал АТR мав отримати їх як пряму підтримку. Але віце-прем’єр та міністр інтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Рєзніков змінив призначення грошей. Канал має взяти участь у відкритому тендері з іншими ЗМІ. Але заявлені компанії повідомили, що участі в тендері не братимуть.
Раніше сайт новин MY.UA писав, що в ефірі програми "Хард з Влащенко" Гройсман заявив, що Україна сама повинна визначати порядок денний, виходячи з потреб населення.
Володимир Гройсман став фігурантом великого корупційного скандалу. Читайте всі політичні новини на порталі MY.UA.
Підписуйтесь на наш канал в Twitter та дізнавайтесь всі новини України та світу!
Приєднуйтесь до нас в Flipboard!

