На охоплене коронавірусом Прикарпаття привезли перший в Україні мобільний COVID-госпіталь: відео
На охоплене коронавірусом Прикарпаття привезли перший в Україні мобільний COVID-госпіталь: відео

На охоплене коронавірусом Прикарпаття привезли перший в Україні мобільний COVID-госпіталь: відео

Увечері 19 лютого до Івано-Франківської області, де нині найінтенсивніше поширюється COVID-19, доставили перший в Україні мобільний госпіталь для хворих на коронавірус пацієнтів.

Відповідне повідомлення оприлюднили на Facebook-сторінці Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що польовий COVID-шпиталь прибув на Прикарпаття у супроводі колони автомобілів. Рішення про приведення його в готовність ухвалила Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко, госпіталь почнуть розгортати поблизу Богородчанської центральної районної лікарні в суботу, 20 лютого.

Оперативне відео прибуття мобільного госпіталю #ДСНС до Івано-Франківської області для надання медичної допомоги пацієнтам із діагнозом #COVID-19. Рішення про приведення в готовність мобільного госпіталю ДСНС було прийнято Державною комісією з ТЕБ та НС на виконання доручення Прем'єр-міністра України. Сьогодні, 19 лютого, колона авто доправила мобільний госпіталь на Прикарпаття.

Опубліковано ДСНС України Пʼятниця, 19 лютого 2021 р.

 Як повідомлялося, в Івано-Франківську та загалом в області через спалах COVID-19 від понеділка, 22 лютого, вводять жорсткий карантин. Він триватиме до 28 лютого. У ці дні планують зачинити спортзали, нічні клуби та розважальні заклади. Ресторани, паби та кав’ярні працюватимуть на виніс.

Школярі 5-11 класів в Івано-Франківську навчатимуться дистанційно. Натомість учні 1-4 класів та вихованці дитсадків відвідуватимуть заклади освіти у звичному режимі. 

Також влада міста обіцяє безперебійне курсування громадського транспорту. Залишаться відкритими магазини та ринки.

Ситуація із захворюванням на коронавірус в області наближається до критичної - наголосив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, який 17 лютого прибув на Прикарпаття. Лікарні Івано-Франківщини - перевантажені, тож йдеться про негайне розгортання додаткових ліжок - 600 нових місць обладнають вже до кінця тижня.

Відео В Україні зростає кількість хворих на коронавірус: лідер – Івано-Франківська область

В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Лідер – Івано-Франківська область. Чи вистачає  там вільних ліжок у лікарнях? Яким буде карантин, що почне діяти з наступного понеділка та про причини нової хвилі епідемії в регіоні - дивіться далі.

В Україні зростає кількість хворих на коронавірус: лідер – Івано-Франківська область
Сніданок з 1+1
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Оксана Сопрович
Джерело матеріала
loader
loader