Як розпочалася вакцинація від коронавірусу у Києві та на Прикарпатті
Як розпочалася вакцинація від коронавірусу у Києві та на Прикарпатті

Як розпочалася вакцинація від коронавірусу у Києві та на Прикарпатті

25 лютого у Києві стартувала імунізація. Вона почалася з Олександрівської лікарні: перші щеплення вакциною Covishield отримали керівник реанімації тамтешньої інфекційки та його медсестра.

Більш детально - у матеріалі ТСН.19:30.

Усього Київ отримав 42 тисячі доз вакцини. До України прибуло півмільйона доз: вони вже роз'їхалися регіонами. Вакцинація розпочалася по всій Україні: щеплення роблять і в лікарнях, і мобільні бригади. Щоб отримати захист від коронавірусу - потрібно вколоти 2 дози з проміжком у чотири тижні. У першу чергу щеплюють медиків "ковідних" шпиталів. Утім, вакцинуватися хоче лише 37% медпрацівників. Головний санлікар Ляшко каже - така ситуація була і в інших країнах, з часом ставлення до вакцинації змінювалось. 

Відео Новини України: у Києві першими вакцинувалися двоє працівників Олександрівської лікарні

Щеплення проти коронавірусу: імунізація стартувала у столиці. Вона почалася з відомої Олександрівської лікарні. Перші щеплення вакциною "Ковішилд" отримали керівник реанімації тамтешньої інфекційки та його медсестра. Пізніше виклали відео з маніпуляційної. На загал Київ отримав 42 тисячі доз вакцин. Подробці – далі.    

Новини України: у Києві першими вакцинувалися двоє працівників Олександрівської лікарні
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Перші щеплення сьогодні зробили і на Прикарпатті. Від 26 лютого в регіоні починає діяти карантин червоної зони через різке зростання інфікованих коронавірусом. Там уперше в Україні щеплення робила мобільна бригада - медики з Івано-Франківська поїхали у Надвірну. Тамтешня районна лікарня переповнена - в ній не залишилося жодного вільного місця. І саме лікарів, які в ній працюють, вакцинують першими. В бригаді є лікар та середній медперсонал - медсестра і водій. Є й логістика цих бригад - кожна працюватиме на своїй адміністративний території. Першою провакцинованою в області стала завідувачка відділення невідкладної допомоги Надвірнянської райлікарні. Влітку у легкій формі вона перехворіла на коронавірус, антитіл немає. Лікарка щодня ризикує захворіти повторно, бо стикається з різними, ще не діагностованими пацієнтами. Загалом у Надвірній сьогодні зробили щеплення 20 працівників.

Відео Новини України: хто отримав перший укол від COVID-19 на Прикарпатті

Перші щеплення сьогодні зробили і на Прикарпатті. Завтра регіон переходить у "червону" зону через різке зростання кількості інфікованих коронавірусом. Там уперше в Україні щеплення робила мобільна бригада - медики з обласного центру поїхали у Надвірну. Тамтешня районна лікарня переповнена - в ній не залишилося жодного вільного місця. І саме лікарів, які в ній працюють, мали щеплювати першими.  Деталі вакцинації – дивіться в прямому включенні.

Новини України: хто отримав перший укол від COVID-19 на Прикарпатті
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Вакцину на Прикарпаття привезли вночі - це 22 тисячі доз. Тобто буде провакциновано 11 тисяч людей. Першочергово це - працівники мобільних бригад та медики, які працюють з хворими - йдеться про майже 3 тисячі людей. Тим часом захворюваність на COVID-19 в області не падає - за добу 711 хворих,12 людей померли, а ліжок не вистачає. Через це в регіоні введені жорсткі карантинні заходи. На блок-постах, що діють на дорогах Прикарпаття, сьогодні, на відміну від вчорашнього дня, величезних заторів не помітили. Правоохоронці кажуть - затори ситуативні, наприклад, у години пік. Але від 25 лютого діє ще одне обмеження - буде обмежений в'їзд на всю територію Прикарпаття. Блок-пости стоятимуть на кордонах із сусідніми областями. Медики здійснюватимуть температурний скринінг подорожуючих. Хворих - далі не пускатимуть.

Нагадаємо, що на Прикарпатті уперше в Україні щеплення провела мобільна бригада.Тим часом захворюваність на коронавірус в області не падає.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Автор:
Алла Пасс
Джерело матеріала
loader
loader