/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fa6337d7293149de3f27fcf40fb803e80.jpg)
Надійшов сигнал про загрозу життю Зеленського – СБУ
Силовики повідомили про загрозу вбивства Зеленського
В СБУ подзвонили з Лаври і повідомили про замах на Зеленського. Анонім повідомив про плановане вбивство президента Володимира Зеленського та збройну атаку на будівлю Верховної Ради. Про це «Сьогодні» підтвердили в СБУ.
Інформацію раніше повідомили виданню «Страна» джерела в СБУ.
«Того, хто телефонував, швидко визначили. Ним виявилася людина з розхитаною психікою, жебрак. Він телефонував із чужого телефона, який на дві хвилини позичив у жінки», – йдеться в повідомленні.
Людина представилася Георгієвим Володимиром Олександровичем. Коли йому зателефонували з СБУ, трубку взяла жінка, працівниця Києво-Печерської лаври, і розповіла, що позичила телефон.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за цим фактом.
В СБУ пообіцяли найближчим часом оприлюднити у себе на сайті повну версію подій.
Пізніше у відомстві повідомили, що на гарячу лінію СБУ надійшло повідомлення із погрозами щодо перших осіб держави.
«Співробітники Служби оперативно зреагували та відпрацювали цей дзвінок. Зловмисником виявився чоловік без постійного місця проживання, з ознаками психічних розладів. Наразі триває перевірка і вживаються необхідні заходи», – повідомили у СБУ.

