![Місія МВФ сьогодні розпочинає свою роботу в Україні](https://thumbor.my.ua/p41uugc1oxpAhLKR7JVMHQ7PWpM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F1ff10ba6dc27a0e40ce458e973d313cf.jpg)
Місія МВФ сьогодні розпочинає свою роботу в Україні
Місія Міжнародного валютного фонду сьогодні, 21 вересня, розпочинає свою роботу з перегляду програми stand-by в Україні.
Про це повідомила прес-служба представництва МВФ в Україні.
"Місія МВФ на чолі з Іванною Владковою Голлар розпочинає сьогодні свою роботу і продовжуватиме обговорення з владою України першого перегляду програми, що підтримується МВФ. Зустрічі місії відбуватимуться в онлайн режимі", - йдеться у повідомленні з посиланням на постійного представника МВФ в Україні Ваграма Степаняна.
Довідка УНІАН. 9 червня 2020 року Рада директорів МВФ ухвалила 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним близько 5 млрд доларів, спрямовану на допомогу в подоланні наслідків пандемії COVID-19.
12 червня Україна отримала перший транш кредиту МВФ у рамках нової програми співпраці в розмірі 2,1 млрд доларів.
На початку 2021 року в Україні працювала місія МВФ для перегляду програми stand-by. Місія завершилася без ухвалення рішення про перегляд програми.
У серпні Україна отримала від МВФ понад 2,7 млрд дол. внаслідок розподілу спеціальних прав запозичень (СПЗ) у рамках допомоги країнам-учасницям фонду у відновленні економіки, що постраждала внаслідок пандемії.
9 вересня голова НБУ Кирило Шевченко повідомив, що за планом другий транш МВФ для України має становити 500 млн спеціальних прав запозичень (СПЗ), що приблизно дорівнює 700 млн дол.
Місія МВФ в Україні: що відомо
- В Україну надійшли гроші від МВФ на відновлення економіки - Мінфін
- Соцвиплати та ще дещо: Шмигаль розповів, на що будуть витрачені гроші МВФ
- Україна збирається виконати ряд зобов'язань у рамках співпраці з МВФ: перелік
Автор: Катерина Жирій
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)