/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F249%2F0d634508030063714d86dec9ee809105.jpg)
Україна вимагає більше дозволів на вантажівки та шантажує Польщу
Про це повідомляє польська газета Rzeczpospolita, пише Bykvu.“Україна повністю заблокувала транзит, домагаючись від Польщі більше дозволів для вантажних автомобілів.
У 2021 році Польща вже видала Україні 160 тисяч дозволів і отримала стільки ж.
Цього року міністерство інфраструктури додатково видало 1000 дозволів на перевезення медичного кисню.
Українці вимагають 200 тисяч дозволів у 2022 році”, – зазначили у виданні.
Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка заявив, що позицію Польщі щодо квот на міжнародні вантажні автоперевезення вважає економічним геноцидом.
У Польщі зауважують, що про блокування торгівлі не може бути й мови, оскільки польські перевізники використовують лише половину дозволів.
Згідно з даними залізничної компанії PKP LHS, яка на початку року запустила потяг з Китаю, – це перший залізничний маршрут на “Новому шовковому шляху”, створений польським підприємством.

