В Офісі президента є завдання вибити опозиційні сили, щоб у майбутньому уникнути можливої критики у питанні Мінських домовленостей та енергетичної кризи. Про це на телеканалі "Еспресо" заявив народний депутат від фракції "Голос" Роман Костенко.
"Я думаю, в загальному, зараз завдання Офісу президента – це вибити опозиційні сили, для того, щоб в перспективі приймати якісь рішення, де вони розуміють, хто буде чинити опір. Я думаю, що це може бути наступного року якісь питання щодо Мінських домовленостей. Розуміють, що може бути така енергетична криза і вони бачать, хто їх найбільше критикує. Я думаю, що є завдання вибити ці сили з парламенту, щоб вони їх не критикували, політично їх придушити. Вони в політиці дуже мало, щоб когось залякати. Що стосується справи Порошенку – це абсурд приписувати президенту України фінансування тероризму і держзраду", – зауважив нардеп.
За його словами, Порошенку спеціально інкримінують державну зраду.
"Чому саме державна зрада, я можу пояснити. Тому що ці слова приклеїлись до Офісу президента через зрив спецоперації щодо "вагнерівців" 15 місяців назад. Причепили цей вираз на Порошенка, щоб не асоціювати із собою. Такими простими трюками "95 кварталу" не можна відвернути фокус від основних питань. Я думаю, що все це закінчиться нічим. Я вважаю, що Порошенко повинен повернутися і довести всім, що він буде боротися і показати всім, що він дійсно політичний діяч, який не боїться того, що йому закидають з Банкової", – підсумував Костенко.
Читайте також: У Зеленського планують запровадження незаконних санкцій проти Порошенка – адвокат Новіков
Як повідомляв 5.UA, Велика Британія поставила під сумнів чесність і прозорість розслідування щодо Петра Порошенка. Посольство США також оприлюднило заяву щодо політичних мотивів у справі проти п'ятого президента.
Нагадаємо, як наголосив адвокат Ілля Новіков під час брифінгу, так звана кримінальна "підозра" була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Зеленського проти лідера "Європейської Солідарності" та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною.
Раніше адвокат Ігор Головань повідомив, що "підозра" п'ятому президенту України навіть формально містить помилки, а тому є незаконною.