Українські спортсмени пробилися в топ-15 на Олімпіаді-2022 в Пекіні

Програма зимових Олімпійських ігор-2022 триває. 12 лютого, в суботу, відбулася спринтерська гонка серед чоловіків, в якій взяли участь чотири українських спортсмена.

Подробиці пише "ТСН".

Результати української збірної з біатлону

У спринті змагалися Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Богдан Цимбал. Зауважимо, два останні спортсмени є дебютантами Олімпіади. В результаті тільки пара біатлоністів опинилися в топ-15. Підручний прибув на фініш на тринадцятому місці, Прима фінішував п'ятнадцятим.

Українські спортсмени пробилися в топ-15 на Олімпіаді-2022 в Пекіні - Фото 1
Дмитро Підручний і Артем Прима зайняли 13-е і 15-е місце в спринтерській гонці на Олімпіаді-2022 в Пекіні

Антон Дудченко замкнув чергу з учасників спринту, які можуть кваліфікуватися на гонку переслідування. Він опинився на 60-му місці. І тільки Богдан Цимбал, який опинився на фініші 66-м, не буде продовжувати участь і вибуває зі змагань.

Нагадаємо, гонка переслідування або персьют відбудеться 13 лютого.

Хто завоював медалі в чоловічому спринті

Золото і бронзу завоювали два Норвезькі біатлоністи. Перше місце на п'єдесталі зайняв Йоханнес Бьо, а його брат Тар'єй Бьо зміг здобути для рідної країни бронзу. Срібло на Олімпійських іграх-2022 в Пекіні в індивідуальній гонці здобув француз Кантен Фійон-Майє.

Українські спортсмени пробилися в топ-15 на Олімпіаді-2022 в Пекіні - Фото 2
Медалі в спринті завоювали норвежці-брати Йоханнес Бьо і Тар'єй Бьо, а також француз Кантен Фійон-Майє

На жаль, українські біатлоністи поки не показують високих результатах в Пекіні. Наші спортсмени фінішують далеко не на перших позиціях. Можливо, бойовий дух команди був зламаний негативною новиною про позитивний тест на коронавірус кількох біатлоністів. Вони не змогли вчасно подолати хворобу і виступити за Україну.

Раніше портал MY.UA повідомляв, що "Міс Досконалість" всіх обдурила? У Росії відберуть медалі через Камілу Валієву.

Також ми писали, українська біатлоністка Валентина Семеренко стала рекордсменкою Олімпійських ігор.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.