Судді "вкрали" у Малиновського гол: "Аталанта" зі скандалом зазнала поразки в матчі Серії А

Забитий м'яч українця скасували через дуже суперечливий офсайд.

"Аталанта" на виїзді програла "Фіорентині" в матчі 26-го туру італійської Серії А. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь "фіалок".

Автором єдиного гола на 56-й хвилині став польський нападник господарів Кшиштоф Пйонтек.

Зустріч запам'яталася гучним скадалом. На 61-й хвилині "бергамаски" зрівняли рахунок завдяки удару Руслана Малиновського, але бригада арбітрів після перегляду відеоповтору (VAR) скасувала гол українця. Нібито одноклубник українського футболіста Ханс Хатебур, який пропустив передачу на Малиновського, перебував у положенні поза грою, хоч і не торкався м'яча.