Зеленський віддав наказ ЗСУ завдавати максимальних втрат окупантам
Зеленський віддав наказ ЗСУ завдавати максимальних втрат окупантам

Зеленський віддав наказ ЗСУ завдавати максимальних втрат окупантам

Зеленський наказав завдавати максимальних втрат окупантам \ фото ОП

Верховний головнокомандувач Збройних сил України, президент Володимир Зеленський віддав наказ Збройним силам завдаватимаксимальних втрат загарбникам.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Сухопутних військ ЗСУ.

"Сьогодні, 24 лютого, о 5.00 збройні сили Російської Федерації розпочали інтенсивні обстріли наших підрозділів на сході, нанесли ракетно-бомбові удари по аеродромах в Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об'єктах Збройних сил України", - зазначається у дописі.

Читайте також:
Зеленський підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні
Зеленський підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні
Зеленський: Путін хоче знищити Україну, але українські військові дають гідну відсіч
Зеленський: Путін хоче знищити Україну, але українські військові дають гідну відсіч

Водночас, додали у Сухопутних військах, агресор розпочав артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону та на межі з тимчасово окупованою територією Криму.

Сили оборони держави, користуючись правом на самооборону відповідно до ст.51 Статуту ООН, "надають гідну відсіч спробам противника прорвати кордон".

"Ситуація контрольована. Російські війська несуть втрати", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в районі проведення ООС було збито 5 літаків Повітряно-космічних сил Росії та 2 вертольоти, підбито 2 танки, знищено кілька вантажівок ЗС РФ.

"Верховний Головнокомандувач Збройних сил України віддав наказ завдавати максимальних втрат загарбникам", - наголошується у повідомленні.

Зазначається, що втрат серед захисників України на даний час немає.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 24 лютого, о 5:00 збройні сили РФ почали інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході України, завдали ракетно-бомбових ударів по аеродромах в Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об’єктах Збройних сил України. Водночас агресор розпочав артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону.

Теги за темою
Володимир Зеленський Збройні сили України
Джерело матеріала
loader
loader