/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fa7dd0b1e-5ce4-4084-b7d7-81a8c5d4645a.png)
Прикордонники повідомили, де найкраще перетинати кордон українським біженцям
Українським біженцям, які хочуть покинути країну і перетнути західний кордон, слід шукати менш завантажені пункти пропуску.
Про це просить Державна прикордонна служба в Facebook.
Потоки громадян рідшають
Прикордонники повідомляють, що на західному кордоні, який стикається з країнами ЄС і Молдовою, останнім часом спостерігається зменшення потоку людей, які хочуть покинути країну. Значить, рівень завантаженості пунктів пропуску також знижується.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F3695731a-0836-438c-8a04-fd171ac47b8d.jpeg)
Тому співробітники служби рекомендують українцям вибирати пункти пропуску, де немає великого напливу людей. Інформацію про такі місця можна отримати на сторінці Західного регіонального управління відомства в Facebook. Дотримання цієї поради допоможе полегшити роботу прикордонникам і прискорити процедуру оформлення.
"В черговий раз зауважимо, прикордонники України разом з колегами суміжних країн роблять все можливе для прискорення оформлення громадян, особливо на виїзд з України", -йдеться в повідомленні.
Дезінформація про пункти перетину
Державна прикордонна служба попереджає про поширення дезінформації, ніби існує дискримінація за расою чи національністю під час заходів контролю та перетину державного кордону. Незалежно від будь-яких ознак є певна процедура оформлення документів, яка прописана в законодавстві, а також черговість перетину, якої дотримуються в пунктах пропуску.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Faa8f7c81-be85-441f-8a2d-948a5d299648.jpeg)
Зауважимо, Україна не перешкоджає іноземцям їхати, як би не транслювала цей фейк зарубіжна преса. Всі іноземні студенти і просто громадяни іншої країни можуть повернутися на батьківщину відповідно до норм законодавства.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що платити чи ні? Що робити з комунальними платежами під час війни.
Також ми писали, що російським солдатам дають шанс повернутися додому живими: що потрібно робити.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

