Київ – столиця глобальної демократії: Зеленський анонсував візити президентки Єврокомісії та головного дипломата ЄС
Київ – столиця глобальної демократії: Зеленський анонсував візити президентки Єврокомісії та головного дипломата ЄС

Київ – столиця глобальної демократії: Зеленський анонсував візити президентки Єврокомісії та головного дипломата ЄС

За словами президента Київ зараз є "столицею боротьби за свободу для усіх на Європейському континенті".

До Києва з офіційним візитом найближчим часом прибуде президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і Верховний представник ЄС з питань закордонних справ Жозеп Боррель.

Про це розповів президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні у ніч на 6 квітня.

"Працювати разом у Києві – це те, що буде позитивно оцінене багатьма народами світу. І не тільки у Європі. Бо зараз Київ – це столиця глобальної демократії, столиця боротьби за свободу для усіх на Європейському континенті", – наголосив глава держави.

Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 41-го дня війни

Зазначимо, що візити президентки Єврокомісії та головного дипломата ЄС підтвердив прессекретар фон дер Ляйєн.

Раніше Володимир Зеленський повідомив, де найскладніша ситуація на фронті.

Читайте також

  • "Фінобмеження мають бути сумірні тяжкості військових злочинів": Зеленський заявив про підготовку нового пакету санкцій проти РФ
  • Росія використовує ООН, щоб поширювати брехню і виправдовувати зло - Зеленський
  • Від початку повномасштабної війни Зеленський виступив перед 19 світовими парламентами – CNN

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader