До Києва також приїхав президент Румунії
До Києва також приїхав президент Румунії

До Києва також приїхав президент Румунії

До Києва 16 червня окрім президента Франції, премʼєра Італії і канцлера Німеччини також прибув президент Румунії Клаус Йоганніс.

Президент Румунії Клаус Йоханніс також прибув із офіційним візитом до української столиці. Їхав він теж потягом, але окремо від Макрона, Шольца та Драгі.

Про це йдеться у Twitter президента Румунії. 

"Сьогодні в Києві з моїми європейськими колегами президентом Франції Емманюелем Макроном, премʼєром Італії Маріо Драгі та канцлером Німеччини Олафом Шольцом, щоб показати нашу рішучу підтримку та повну солідарність з президентом Зеленським  і українським народом. Цю незаконну російську агресію треба припинити", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон та прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі вранці 16 червня прибули до Києва. До столиці України лідери трьох європейських держав приїхали потягом "Укрзалізниці".

Читайте також:

  • Путін досі вірить у свій успіх: західна розвідка назвала можливі сценарії розвитку війни в Україні
  • У США розповіли, чи готові вони надати зброю, про яку просить Україна
  • "Увесь цей скепсис": Зеленський висловився про відносини із Шольцом та Німеччиною

Шольц та Маркон вже прямують до Києва

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader