Зеленський провів телефонну розмову зі Столтенбергом: обговорили отримання Україною нелетальної військової допомоги
Зеленський провів телефонну розмову зі Столтенбергом: обговорили отримання Україною нелетальної військової допомоги

Зеленський провів телефонну розмову зі Столтенбергом: обговорили отримання Україною нелетальної військової допомоги

Президент окремо обговорив стан розробки запитів України до НАТО щодо допомоги для проведення гуманітарного розмінування.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, поінформував його про ситуацію на полі бою та необхідність якнайшвидшого отримання Україною більшої кількості важкої зброї від країн-членів НАТО для успішного відбиття російських атак і переходу до подальшого контрнаступу. 

Про це повідомляє Офіс президента.

Володимир Зеленський також окремо обговорив з генеральним секретарем Альянсу стан опрацювання запитів України до НАТО стосовно допомоги для проведення гуманітарного розмінування й висловив сподівання на прискорення постачання необхідного обладнання.

Єнс Столтенберг привітав угоду щодо розблокування експорту українського зерна через чорноморські порти та відправлення з Одеси першого судна зі збіжжям.

Президент України запросив Єнса Столтенберга взяти участь в онлайн-саміті Кримської платформи 23 серпня поточного року.

Нагадаємо, напередодні Зеленський провів телефонну розмову з Еммануелем Макроном і також запросив його взяти участь в онлайн-саміті Кримської платформи.

Читайте також:

  • Макрон запевнив, що воєнні злочини росіян в Україні не залишаться безкарними
  • Зеленський відповів на петицію про заборону роздачі повісток на блокпостах і вулицях
  • "Не залишають окупантам жодного безпечного місця на нашій землі": Зеленський подякував українським воїнам

Один з "привидів Києва" переконував США надати Україні літаки стандартів НАТО

Джерело матеріала
loader
loader