США готують новий пакет військової допомоги Україні, – Reuters
США готують новий пакет військової допомоги Україні, – Reuters

США готують новий пакет військової допомоги Україні, – Reuters

США готують додаткову військову допомогу Україні у розмірі $800 млн та можуть оголосити про план 19 серпня, повідомляє Reuters із посиланням на три джерела, знайомі з цим питанням

За їх даними, президент США Джо Байден санкціонує допомогу, використовуючи свої повноваження, які дозволяють схвалювати передачу надлишкової зброї зі запасів США, передає «Бізнес.Цензор».

Водночас співрозмовники зазначили, що оголошення можуть зробити й наступного тижня. Також може змінитися вартість пакета.

У Білому домі від коментарів відмовилися.

Як повідомлялося, США нададуть додаткові $4,5 млрд уряду України, довівши його загальну бюджетну підтримку після лютневого вторгнення Росії до $8,5 млрд. Фінансування надходитиме траншами, починаючи з виплати $3 млрд у серпні

США готують новий пакет військової допомоги Україні, – Reuters - Фото 1

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader