/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2F8e850539eb1515f2f1f6fc75a2b570ca.jpg)
Лонвейк: Динамо — найвеличніший клуб в Україні
Лонвейк: Динамо — найвеличніший клуб в УкраїніНовачок киян дав перший коментар щодо свого переходу.
Джастін Лонвейк відразу після переходу в Динамо розповів про очікування від нової команди, свого кумира та війну в Україні.
"Я дуже щасливий приєднатися до Динамо.
Це великий крок для мене.
З нетерпінням чекаю матчів у новій команді.
Було трохи несподівано, що трансфер відбувся під час сезону, адже літнє трансферне вікно вже було закрите у Данії та багатьох країнах.
Але за кілька днів я почув про інтерес з боку Динамо.
З тих пір я з хвилюючим нетерпінням чекав на те, аби цей трансфер здійснився.
"Що знаю про Динамо? Знаю, що це – найвеличніший клуб в Україні, виступи якого завжди транслюють по ТБ – у Лізі чемпіонів, Лізі Європи.
Це клуб, який завжди виступає в єврокубках і має дуже і дуже велику історію, а також багато вболівальників.
Чи очікую я на роботу з Луческу? Звісно! Це тренер, який має чимало досягнень у футболі.
Дійсно великий тренер.
З нетерпінням чекаю початку роботи під його керівництвом.
Чому я граю на позиції вінгера, а не на рідній позиції (центр півзахисту)? Це сталося тому що у Віборзі не залишилося гравців із досвідом виступів на цій позиції.
Тому мені довелося "закривати" цю позицію.
Я — креативний півзахисник і міг зміщуватися з флангу в центр і грати у свою звичну гру.
Чи слідкував за новинами про війну? Так, коли почалася війна, це одразу стало великим шоком для всіх.
У той момент я був у Данії, проте слідкував за новинами з нідерландських каналів.
Про війну говорили всюди.
Для всіх це стало великим шоком.
Сподіваюся, що справи покращуватимуться, і в Україну повернеться мир.
Боявся переходити? Звісно, я про це думав.
Так, я знаю, що ситуація в країні і зараз залишається важкою.
Але я багато спілкувався з людьми, які знаходяться в Києві.
На щастя, стан справ у столиці покращується".
"Мій кумир? З дитинства захоплювався грою Роналдіньо.
З тих, хто грає зараз, це Поль Погба.
Вони, як і я, півзахисники.
У Динамо хочу стати важливою частиною команди, приносити їй користь, зміцнити півзахист, забивати голи.
Прогресувати, ставати краще із кожним днем і успішно завершити вже цей сезон", — наводить слова новачка офіційний сайт киян.
Цього сезону Лонвейк зіграв 9 матчів (2 голи, 1 асист) за Виборг у чемпіонаті та 6 ігор (1 асист) у кваліфікації Ліги конференцій.

