/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fff4917d239ca38110052131f383b382f.jpg)
«Укрзалізниця» повертає у поїзди улюблений аксесуар українців
«Укрзалізниця» повертає в потяги підстаканники та оновлює меню чаю та кави.
Відсьогодні, із 2 грудня розпочинається процес оновлення чайної та кавової карти в потягах.
До кінця місяці вони мають стати доступними на всіх рейсах.
Про це повідомляється у соцмережах перевізника.
Пасажирам пропонуватимуть:.
оновлений класичний чай трьох видів (чорний цейлонський, зелений китайський, фруктовий американський);.
нову колекцію авторських чаїв (карпатський трав’яний, подільський з м’ятою, поліський з чебрецем);.
натуральну мелену каву (100% арабіка, американо або еспресо);.
дріп-каву (specialty coffee – 100% арабіка з конкретного регіону Бразилії).
Вартість чаю буде 10-15 грн, кави – 20-25 грн.
Блок галереї.
Крім того, «Укрзалізниця» вирішила знову використовувати найбільш відомий залізничний аксесуар – підстаканники, які з часів пандемії коронавірусу перестали використовуватись в поїздах.
«Ми повертаємо підстаканники – і не просто повертаємо, а повертаємо в новому форматі! Разом з виробниками ми створили новий дизайн підстаканників, який відображає силу української залізниці та залізних людей, що від початку війни продовжують евакуювати, доставляти, зігрівати та турбуватись про пасажирів, підтримуючи #дороги_життя України.
Ці колекційні підстаканники також будуть доступні в «Залізній крамниці», а повернення звичайних підстаканників на всі рейси очікується до кінця грудня», – інформує «Укрзалізниця».
Також пасажирам пропонуватимуть спеціальний цукор до напоїв.
«Крім цього, ми продовжуємо історію найвідомішого поїзда «Укрзалізниці» – «Потяга до перемоги», який ми створили разом з українськими митцями.
Вже скоро в поїздах з’явиться оновлений колекційний рафінад та цукор у стіках, дизайн пакування яких відтворює образи семи вагонів «Потяга до перемоги».
Цей цукор також можна буде придбати в «Залізній крамничці» на Центральному залізничному вокзалі Києва», – йдеться в повідомленні.

