/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F2367261579fb0d7076b3e5876810ed1f.jpg)
Німеччина дорікнула Західній Європі: прихистили мало українських біженців
Влада Німеччини незадоволена тим, що країни Західної Європи прийняли у себе занадто мало біженців у порівнянні з сусідами України. Про це заявила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag.
Вона зазначила, що Європейський союз повинен краще розподіляти навантаження з прийому українських біженців, щоб полегшити напругу в сусідніх з Україною країнах.
"Особливо повинні відчути полегшення наші східноєвропейські сусіди. Зараз Польща прийняла понад 1,5 млн українських біженців, Іспанія – 160 тисяч. Так залишатися не може", - заявила Фезер.
Німецький міністр закликала підвищити якість координації між країнами ЄС, щоб бути готовими до прийому нової можливої хвилі українських біженців.
Українські біженці в Європі
За даними ООН, зараз в Європі залишаються близько 4,8 млн українських біженців. Найбільше - у Польщі (1,5 млн), Німеччині (900 тис.) та Чехії (500 тис).
За словами міністра з питань реінтеграції окупованих територій Ірини Верещук, виникнення нової великої хвилі біженців з України до країн Європи малоймовірно. Зараз люди евакуюються в основному з небезпечних районів в рівномірних кількостях і їдуть переважно в інші регіони України.
Ті ж українці, які залишаються за кордоном, в основній своїй масі вже змогли адаптуватися до проживання в іншій країні. Наприклад, в Польщі практично всі бажаючі змогли знайти роботу.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Українки вдома і в Польщі шукають роботу за різними критеріями-дослідження
- Росіяни, які втекли до Грузії від мобілізації, становлять майже 8% населення-Мамулашвілі
- Майже половина населення України потребує гуманітарної допомоги - ООН

