Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн
Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн

Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн

Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн - Фото 1
Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн - Фото 2
За час, що фільм перебуває в українському прокаті, було продано 779 798 квитків.
Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн - Фото 3
Касові збори анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» протягом березня склали понад 98 млн грн - Фото 4

Український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» протягом чотирьох вікендів поспіль у березні очолював український бокс-офіс, хоч щотижня в прокаті відбуваються прем’єри. Протягом березня на сеанси цього фільму продано 779 798 квитків, а його касові збори склали 98 634 367 грн. Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно на своєму сайті.

В основі стрічки — драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня», яку адаптували під жанр сімейної анімації. Сценарист мульфільму — Ярослав Войцешек, артдиректор — Крістіан Коскінін, художниця з костюмів — Ольга Навроцька, продюсери — Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Сергій Созановський та Єгор Олесов.

Серед тих, хто взяв участь у дубляжу картини, — Катерина Осадча, Ніна Матвієнко, Назар Задніпровський, Олег Скрипка, Олег Фагот Михайлюта, учасники етногурту «ДахаБраха» та Сергій Притула. Головна героїня Мавка говорить голосом акторки Наталки Денисенко. Глядачі також почують спів Марічки Квітки, переможниці шоу «Голос країни-12», артистки, етнографині, фольклористки та директорки колишнього Українського інституту історії моди, експерти якого допомагали команді «Мавки» розробити традиційне вбрання для персонажів стрічки.

  • Читайте також: «Мавка. Лісова пісня». Як українці раптом з’ясували, що наша кіноіндустрія — це зрада

Нагадаємо, анімаційний фільм виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) «Мавка. Лісова пісня» вийшов 2 березня у національний прокат.

Про те, що компанія FILM.UA взялася за над повнометражним мультфільмом за мотивами п’єси Лесі Українки, «Детектор медіа» вперше повідомив ще восени 2015 року.

У вересні 2016 року мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-ий конкурс Держкіно й отримав державне фінансування у розмірі 24,5 млн грн. Тоді було оголошено, що загальна вартість виробництва фільму складає 98,8 млн грн. Станом на липень 2021 року загальний бюджет оцінювався вже у 187,2 млн грн, а частка державного фінансування — у 49,5 млн грн.

У 2017 році продюсер Єгор Олесов припускав, що до створення картини можуть запросити голлівудську зірку. Влітку 2017 року в рамках 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю Film.ua Group презентувала перший офіційний тизер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

Навесні 2019 року стало відомо, що німецько-австрійський дистриб’ютор Koch Films придбав пакет прав на показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня на території Німеччини і німецькомовних країн Європи. Угоду було підписано на тогорічному кіноринку Marche du Film в Каннах.

Наприкінці 2021 року творці мультфільму «Мавка. Лісова пісня» оголосили дату виходу в прокат — 29 грудня 2022 року.Реалізації цього плану завадило повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Влітку 2022 року ми повідомляли про те, що компанія-дистриб'ютор Universal Pictures Content Group придбала пакет прав на показ фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та на франкомовних територіях.

Компанія «Анімаград» (входить до складу групи Film.ua), що створила фільм, має виплатити Державному агентству України з питань кіно 26,45% доходу від комерційного використання всіх прав на мультфільм «Мавка. Лісова пісня».

Фото: Mavka / Facebook

 

Теги за темою
кіновиробництво
Джерело матеріала
loader
loader